reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Gumowata, klejąca kupka - niemowlak 3 miesiące (zdjęcie kupki - ostrzegam ;)

idealka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam,
Wiem, ze kupki niemowlaczka karmionego piersią mogą mieć różne kolory, konsystencje i nie należy zbytnio analizować tematu jeśli kupka odbiega od normy na krótko.
Nasza "dziwna" kupka pojawia się już ponad tydzień, raz, dwa razy dziennie. Nie znalazłam nigdzie w internecie opisu takiej kupki.
Kolor ładny żółty ale konsystencja jak smolki. Jest gęsta, gumowatą, kleista, ciągnie się jak guma, nie ma śluzu.
Nie można jej normalnie zmyć z tyłeczka, bo ściągam ją wacikiem jak gumę..
jeden pediatra już powiedział ze kupka ok, ale ten temat mnie nurtuje.. po świętach prwnie udam się na kolejna konsultacje ale może któraś z mam miała podobne doświadczenia?
Boje się ze kolejny lekarz zbagatelizuje temat.. może to i racja i to nie powód do obaw ..
pozdrawiam serdecznie

Ps, załączam zdjevie kupki

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Mysle ze przesadzasz skoro dziecku nic nie dolega nie boli go brzuch itp to nie masz powodu do obaw

paulista

Zaangażowana w BB
Miasto
warszawa
Rozwiązania
1
hej moim zdaniem normala kupka nie ma co sie denerwować,jeśli maluszek nie ma twardego brzuszka nie płacze itd to ok ,a ile ma maleństwo miesięcy?

Rozwiązania
0
Witam. Mój synek ma takie same kupki. Czy kupka pani dziecka długo taka była? Czy nic złego sie więcej nie działo?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry