reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gumowata, klejąca kupka - niemowlak 3 miesiące (zdjęcie kupki - ostrzegam ;)

idealka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2016
Postów
418
Witam,
Wiem, ze kupki niemowlaczka karmionego piersią mogą mieć różne kolory, konsystencje i nie należy zbytnio analizować tematu jeśli kupka odbiega od normy na krótko.
Nasza "dziwna" kupka pojawia się już ponad tydzień, raz, dwa razy dziennie. Nie znalazłam nigdzie w internecie opisu takiej kupki.
Kolor ładny żółty ale konsystencja jak smolki. Jest gęsta, gumowatą, kleista, ciągnie się jak guma, nie ma śluzu.
Nie można jej normalnie zmyć z tyłeczka, bo ściągam ją wacikiem jak gumę..
jeden pediatra już powiedział ze kupka ok, ale ten temat mnie nurtuje.. po świętach prwnie udam się na kolejna konsultacje ale może któraś z mam miała podobne doświadczenia?
Boje się ze kolejny lekarz zbagatelizuje temat.. może to i racja i to nie powód do obaw ..
pozdrawiam serdecznie

Ps, załączam zdjevie kupki
8bedc8b3aa368c093ca3e65024d7d9a1.jpg
56ae5a80d3be30b44f4ed1bc1faaad65.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej moim zdaniem normala kupka nie ma co sie denerwować,jeśli maluszek nie ma twardego brzuszka nie płacze itd to ok ,a ile ma maleństwo miesięcy?
 
reklama
Witam u mnie też synek ma 2 miesiące i od jakiegoś czasu ma takie kupki i szukam w internecie ale nie ma..ma ktoś odpowiedź coto?
 
Do góry