reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

guz mózgu a ciąża

reklama
Ja co prawda nie mam takiego problemu, ale ośmielę się odezwać. Mam nadzieję, że pytasz czysto teoretycznie lub też obawiasz się takiego rozpoznania np. ze względu na bóle głowy. Na pewno więc to wiesz, ale jeszcze to podkreślę - najważniejsza jest diagnoza. A w tym celu powinnaś się zgłosić do poradni neurochirurgicznej.
Jeśli już jesteś po takiej konsultacji, mam nadzieję, że lekarz wyjaśnił Ci wszystkie niebezpieczeństwa takiego stanu - wiadomo, nie każdy guz mózgu jest taki sam - nie wiem czy chodzi o glejaka czy też oponiaka.
Jeśli tylko będę mogła jakoś pomóc, albo po prostu Cię wysłuchać, zrobię to bardzo chętnie.
 
W sierpniu wykryli u mnie glejaka. Według lekarzy niezłośliwy. Nie miałam biopsji, jedynie RM. Stąd to pytanie...

kochana witaj... polecam ci naprawde najlepszego specjaliste aby dalej cie prowadzil- neurocjirurga dr zielinskiego ktory przyjmuje w plw w warszawie... nie jest to tania opcja ale to jest lekarz najlepszy w polsce ktory specjaluzuje sie właśnie w guzsch mozgu.. czytalam ze glejaki ma w mslym paluszku.. pisze nie bez powodu... u mojego meza w sierpniu rexonansem wykryto noeotwor mizgu tak brzmiała pierwsza diagnoza gdzie robiono mri. lekarz zielinski obejrzal dokladnie plytke i nagranie i rozwial nasze obawy co do poteornisci gyza. oczyeiscie msz musi sie oprracji ale lekarz od razu ustalił termin.. wszystkie zabukowania w szpitalu on sam zalatwia.. my mamy sie zglosic z kompletem badan do sxpitala 17 listopada a 18 operacja. mimo ze brzmi to griznie to jrstem pewna ze wdzystko bedzie dobrze....
tak samo tobie polecam goraco udac sie do spevjalusty neuricjirurga po prawdziwa diagnoze... tym bardziej ze jestes w ciaxy?
 
dziekuje. Ile on bierze? Jestem pod opieka neurochirurga dr Burzynskiego z Zabrza. W ciazy nie jestem.
najlepszy neurochirurg w Polsce który od przynajmniej 10 lat operuje czynnie guzy mózgu - wizyta kosztuje 280 PLN, ale jak trzeba ciac to wyznacza szybko termin w szpitalu - na NFZ... jeden z niewielu ludzkich lekarz, na jakich udało mi się w ciągu swojej bogatej historii medycznej trafic...
 
reklama
reklama
Do góry