reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Guz mózgu , krwiak mózgu.

Muminka

Podwojna mamusia
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2008
Postów
825
Miasto
Dortmund
Czesc dziewczyny. Chcialm sie zapytac czy wiecie cos na temat krwiaka lub goza mozgu. Przeczytalam co nieco w necie ale lepiej uslyszec opinie tych co przezyly podobna sytuacje.
 
reklama
Witaj Anineczko!
Dlugo mnie niebylo le mam sporo na glowie.
Moj Filipek ma takie podejrzenie. Od 3 msc boli go ciagle glowa a ze mamy w rodznie z 80% migrenowcow to go na to leczlismy. Tzn. Robilismy mu rozne badania i latalismy po wszystkich lekarzach. Na poczatku okazalo sie ze mu urosly polipy po op ktora mial 2 lata temu. Niby odetchnelismy z ulga bo mial mniec maly zabieg mialo byc lepiej ale mial robione 2 razy eeg i zle wyszly. Ma spowolniona prace serca bo zle pompuje mu sie krew. Noby dlatego bo ma jakis ucisk na glowie. Dopiero 2 lutego ma termin na rure ( niwiem jak to sie nazywa) i bedzie na zdjeciu widac jesli polipy mu nic niezakryja. Zabieg na polipy ma 9 lutego i 3 lutego jeszcze na eeg. Jesli zdjecia z rury nic niepokarza musimy czekac 3 tyg po OP na nastepne eeg. Oczywiscie martwie sie na zapas bo wiem ze cos tam jest ale niewiadomo co. Lekarz mowi ze to moze byc goz i jesli tak jest bedzie trzeba go obserwowac jesli krwiak to najlepiej operacja i dlatego mam stracha. Dlatego chcialbym wiedziec czy ktoras z was zna taki przypadek by mogla mnie uspokoic.
 
Ja znalam kolezanke z uazy,ktora miala guza w glowie,przeszkla operacje ok 10 lat temu,nie bylo komplikacji,pozniej miala jeszcze jeden zabieg,ale chyba nie tak powazny jak pierwszy.Jak powiem jej rozwoj jest normalny,pracuje,zyje jak kazdej z nas:-)
 
Jej Muminka trzymajcie się.
Zupełnie nie wiem nic na ten temat,to znaczy moja ciotka migrenowiec też ma jakiegoś guza,ale nie będę tutaj snuła wywodów bo dokładnie nie wiem o co tam chodzi.Wiem tylko,że ten guz może byc przyczyną migren,ale nic z nim nie robią ,zresztą tak do końca nie jestem tego pewna.
Do ciotki nie zadzwonię i nie będę się pytała o guza,ale może inna ciotka mi coś na ten temat powie.:dry:
A ty nie siedź w necie i nie czytaj :wściekła/y:
To najgorsze co może byc.
Wierzę,że dacie radę :tak::tak: I nic poważnego Filipkowi nie jest ;-):tak:
 
Muminka trzymam kciuki za Filipka &&& aby wszystko bylo dobrze!!!
I jak pisze Anineczka nie czytaj netu:no: tylko czekaj na wynika badania.
Czekamy tu wszystkie na wiesci od Ciebie:tak:
 
Muminka, nie myśl o najgorszym, tylko poczekajcie na badania i jak piszą dziewczyny nie czytaj netu! co do eeg neurolog mi tłumaczył, że to dziwne badanie, bo nawet u osoby zdrowej może źle wychodzić, bo ktoś taki po prostu jest i ma taką a nie inną pracę mózgu. więc to nie jest chyba aż tak miarodajne. nie mniej dobrze, że tak szybko macie wszelkie badania, mniej nerwów, a jeśli cokolwiek by było konieczne to lekarze na pewno poradzą sobie z problemem:tak:

i wracaj do nas, czekamy na zamkniętym na ciebie:tak:
 
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy.Wiem ze niepowinnam martwic sie na zapasale wiecie jakie sa mamuski :tak: Z gory martwimy sie na zapas bo to przeciesz nasze slonka kochane. Jestem strasznie przwrazliwiona w takich sprawach i jestem pewna ze cala noc dzis niebede spala ale wiem tez ze za dwa trzy dni uspokoje sie i wezme wrzystko troche lzej. Naju masz racje jesli chodzi o eeg bo lekarz tez mi ot mowil ale ja i tak sie martwie na zapas. Netu juz niebede czytac bo takie tam reczy znalazlam ze glowa boli!!! Wole czekac niz jeszcze tam cos szukac.
Spotkamy sie jeszcze na naszym watku! Narazie i raz jeszcze dziekuje!!!
 
reklama
Do góry