reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Guz na jajniku w ciąży

jessica230198

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2021
Postów
58
Witam jestem w 5 tygodniu ciąży i na wizycie u gina na usg był pęcherzyk ciążowy ale zarodka nie widać jednak widać było co innego mianowicie guz o wielkości 10cm miała któraś z was podobną sytuacje mam na myśli tego guza i brak zarodka w 5 tygodniu
 
reklama
Kochana postaraj się nie stresować na zapas. Czy to był pierwszy raz kiedy wyszedł Ci ten guz w obrazie usg? Kiedy miałaś robione ostatni raz usg ? Skąd lekarz ma pewność, że to guz a nie np cysta? Jeśli ten lekarz będzie dalej twierdził, że to guz, zasięgnęłabym opinii drugiego lekarza żeby potwierdził tą diagnozę. Trzymam kciuki, mam nadzieję że okaże się to zwykłą cystą.
 
Kochana postaraj się nie stresować na zapas. Czy to był pierwszy raz kiedy wyszedł Ci ten guz w obrazie usg? Kiedy miałaś robione ostatni raz usg ? Skąd lekarz ma pewność, że to guz a nie np cysta? Jeśli ten lekarz będzie dalej twierdził, że to guz, zasięgnęłabym opinii drugiego lekarza żeby potwierdził tą diagnozę. Trzymam kciuki, mam nadzieję że okaże się to zwykłą cystą.
byłam u innego lekarza i powiedział ze to może być jakiś potworniak i ze konieczna jest operacja w 8 tyg ciąży która jest zalecana ze względu na dziecko w 16 tyg
 
Powiedział także ze konieczne jest usunięcie prawego jajnika i ze na lewym tez coś jest i nie wiadomo czy tez nie będzie trzeba go wyrzucić ale ze będą się starać ratować lewy
 
reklama
A kiedy wczesniej mialaś robioną cytologie? Wtedy wynik byl prawidlowy?
Bardzo Ci wspolczuje tego stresu w ciąży ale na pewno wszystko sie ulozy
 
Do góry