reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Guzek na brzuszku u niemowlęcia

reklama
hej xXxIzulQaxXx, wydaje mi sie ze powinnas isc z tym do lekarza.co prawda moj babel tez ma 3 kuleczki takie 1cm ale to calkiem w innych miejscach i okazalo sie ze to powiekszone wezly chlonne.wydaje mi sie ze 2-3cm guzek to juz dosc spora wielkosc.a co z wynikami badan??bo pamietam ze pomimo przyjmowania zelaza wyniki sie nie zmienily.pozdrawiamy
 
moje dziecko tez ma taki "guzek". Po urodzeniu, na ktorejs z wizyt polozna zauwazyla, ze syn ma "luzne zeberko". Jedno zebro nie bylo przyrosniete do reszty. Jak maluch plakal albo gleboko oddychal to bylo widac, jak zebro sie rusza. Po jakims czasie zeberko przyroslo i zostal guzek. Moj maz tez ma taki guzek, tylko w innym miejscu ;-)
 
Do góry