reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Guzek pod pachą

reklama
Witaj. Uspokoję Cie.. ja miałam coś takiego i to nie groźne i samo znikło. Byłam wtedy w ciazy. Chyba w ostatnim trymestrze. Skonsultuj to z Gin i nie przejmuj się bo na pewno to nic złego. Karmiąca mama
 
Witaj. Uspokoję Cie.. ja miałam coś takiego i to nie groźne i samo znikło. Byłam wtedy w ciazy. Chyba w ostatnim trymestrze. Skonsultuj to z Gin i nie przejmuj się bo na pewno to nic złego. Karmiąca mama
Bylam dzisiaj na konsultacji i usg i lekarz powiedział, ze to jednak nie węzły. Prawdopodobnie tluszczak ale sam nie jest pewny. Dostałam skierowanie do chirurga. Trochę mi ulżyło, ze nie węzły. Mam to 2 miesiąc i nie zmniejsza się
 
Tak. Tłuszczak. Dokładnie tak samo powiedziała moja lekarka jak poszlam do niej z takim samym problemem, tyle że u mnie zniknęło... po 2 tygodniach
 
Do góry