reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Guzek pod pachą

Pettitbelle

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Maj 2020
Postów
1 436
Hej, czy któraś z mam karmiących piersią miała taką zmianę pod pachą i okazało się ze od karmienia ? Ciężko mi się wybrać do lekarza ale chyba będę musiała. Miękkie, nie boli, przesuwa się. Na węzeł to nie wyglada bo z wysoko
 

Załączniki

  • D75E34E2-741D-4054-A220-346DA18667E8.jpeg
    D75E34E2-741D-4054-A220-346DA18667E8.jpeg
    427,5 KB · Wyświetleń: 618
  • 9FD3959E-E84A-45C4-B80A-4CC67CF1ABC2.jpeg
    9FD3959E-E84A-45C4-B80A-4CC67CF1ABC2.jpeg
    124,1 KB · Wyświetleń: 105
  • 2FE9AF6E-9017-4179-851A-FF2629D3E766.jpeg
    2FE9AF6E-9017-4179-851A-FF2629D3E766.jpeg
    215,2 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Grucha pod pacha i ciezko sie wybrac do lekarza. A jak to zmiana zlosliwa? Nikt cie nie zdiagnozuje na podstawie zdjecia.
Wybieram się w tygodniu. Zauważyłam dopiero teraz… z dzieckiem na piersi ciężko się wybrać i chciałam do tego czasu jakiejś otuchy, ze ktoś miał podobne od karmienia piersią. .. jakiś zastój czy coś
 
mialam kilka tygodni temu podobnie i zniknelo po kilku dniach, okolo 6 jesli dobrze pamietam. obserwuj, mysle ze to byl zapchany gruczol jak ktos napisal u gory. ja piersia juz nie karmie wiec w moim przypadku to nie od karmienia, mysle ze u Ciebie moze byc podobnie. czytalam na jakiejs stronie ze do lekarza najlepiej sie wybrac po okolu 14 dniach bo wlasnie wtedy jesli nie zmaleje/ zniknie to lekarz bedzie wiedzial co robic. ale nie chce cie wprowadzac w blad, jesli czujesz ze konsultacja jest potrzebna to idz. wydaje mi sie tez ze u mnie to bylo mniejsze.
 
mialam kilka tygodni temu podobnie i zniknelo po kilku dniach, okolo 6 jesli dobrze pamietam. obserwuj, mysle ze to byl zapchany gruczol jak ktos napisal u gory. ja piersia juz nie karmie wiec w moim przypadku to nie od karmienia, mysle ze u Ciebie moze byc podobnie. czytalam na jakiejs stronie ze do lekarza najlepiej sie wybrac po okolu 14 dniach bo wlasnie wtedy jesli nie zmaleje/ zniknie to lekarz bedzie wiedzial co robic. ale nie chce cie wprowadzac w blad, jesli czujesz ze konsultacja jest potrzebna to idz. wydaje mi sie tez ze u mnie to bylo mniejsze.
Było robione usg piersi i węzła, fakt powiększony na 2 cm ale piersi ok. Już mam go z 1,5 miesiąca i nie maleje
 
reklama
Do góry