reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

reklama
To się szykują radosne święta Bubbles! Ślinka mi pociekła w tym temacie na sałatkę jarzynową, piernik i zupę grzybową (ah żeby tak teraz zaraz, natychmiast!:D). Dwie lewe mam do gotowania, więc w takich momentach doceniam ooogromnie mojego K, że jest kucharzem. No ale już go moja Mamuśka na święta wynajęła, bo to wszak jej synuś kochany, więc Święta u mnie (zawsze wesoło i na luzie, bo duuużo dzieci ma Mateczka moja) a do teściów obowiązkowo z wizytą tez pójdziemy, jak to dobrze, że jedno miasto :)
 
zazdroszczę troche tym co w Polsce mieszkają, blisko swoich rodzin.. trochę mi się przykro robi :(
Ale staram się, żeby te nasze święta choć bez śniegu, bez mrozu i bez mam były chociaż trochę jak w domu ;)
a co do potraw........ wole się nie wypowiadać....... tak mi ślinka cieknie na wszystko. Nie wiem jak dotrwam :D Przynajmniej w tym oku nie będę mieć wyrzutów hi hi jak za dużo zjem!
 
mam do was prośbę,..a tu będzie najbardziej pasdować to pytanie bo dotyczy świąt
chciałam sobie pościągać jakieś kolędy ale nie wiem kto łądnie śpiewa... oczywiście chcę żeby kobiecy głoś spiewały kobiety a męski mężczyźni bo nieraz jest tak że wogóle to nie ładnie wygląda jak wszystkoe kolędy śpiewa np facet:-p
może macie jakieś propozycje??
i mogą być też pastorałki jakieś ładne
bo mam tylko jedną..
moja Vi ją uwielbia :)
Wrzuta.pl - Aniołek najładniejszy
 
reklama
Dużo lepiej od Arki Noego śpiewają dzieci od Joszko Brody. To tylko moje zdanie oczywiście.
Co do innych wykonań, to najlepiej poszukać czegoś na yt, byle nie żadna piosenkarka w typie Edyty Górniak, co to nawet kolędy musi we własnej umęczonej interpretacji zaśpiewać.
 
Do góry