reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

reklama
jolek dam znać jak bedzie się bawił tym autkiem. To był pomysł tatusia :D
A co do kasy to nie wydaliśmy aż tak wiele, bo przeważnie zrzucalismy się z teściami na wszystko. Mieszkamy pod jednym dachem i robimy dużą wigilię :) A to co cieszy oko, to piękna żywa, kolorowa choinka i mnóstwo kolorowych paczek pod nią :) Co roku pstrykamy zdjęcie :)
Futrzaczku a ty nam się tu pochwal tym co upolowaliście,no :)
Igiego tablecik też wygląda na fajny. A nad matą wodną sama się zastanawiałam :)
 
Persefona - nie chciało mi się :-p hehe ale ok

Szymciowi zestaw trzech aut budowlanych ( koparka , spychacz i coś tam jeszcze ) na baterie , same jeżdżą i mają ruchome elementy , nie widziałam na allegro, a Filipowi wzięliśmy podróbkę garnuszka na klocuszek i znikopis i wspólnie dostaną jeszcze klocki drewniane te co w biedrze były.
od moich rodziców wiem że Szymek dźwig duży dostanie a co jeszcze dostaną to nie wiem. :-p;-)
 
Futrzaczku jak taka podróbka garnuszka co my w tamtym roku mieliśmy to szkoda kasy:( Nasz już dawno w śmietniku :(
 
u nas w końcu z prezentów wyszły.. aniołki:-p i coś słodkiego dla każdego.
Dla młodego... 3 książeczki i tak ma tyle tego wszystkiego, więc szkoda nowych klamotów.Od dziadków ma coś dostać, zobaczymy.
dla chrześniaka złozyliśmy sie po stówce na lego, bo ono 5 kosztuje.Słodycze różne dziwne.
dla małża czapka-futrzak, dla mnie to nie wiem(bo małż coś tam ma dostarczyć pod choinkę).
Dla niani czytadło-ciemniejsza strona Greya, laurka od Ola i słodkości.
 
Joluś- trudno , jest tyle zabawek że nie wiadomo na co się zdecydować ...;/ wizualnie bardzo mi się spodobał i wiem że Filip będzie się nim bawił :tak:
 
reklama
persefona super wóz strażacki :-)jeszcze takiego nie widziałam !
jaipur za 500zł lego :szok:

my już dzisiaj prezenty pokupiliśmy ,w sumie wszystkie :-p
jak coś zapomniałam to jeszcze mam czas dokupić ;-) ładnie popakowane , a jeden już nawet położony pod choinką :-) (nie naszą oczywiście :-p ) u nas bedzxiemikołaj z prezentami :-D

jestem padnięta po dzisiejszych zakupach... noralnie cały dzięn spędziliśny prawie ..a tyle ludzi że szok - no ale siweta to święta ;-)
 
Do góry