reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

Kamcia- super ta kolęda jutro pokaże ją mojemu szkrabowi , ogólnie właśnie fajnie jak sa śpiewane tak radośnie a nie takie wyjce i przeciągania ble
 
reklama
A pokupywałyście już prezenty??? Bo ja chciałabym mieć chociaż już część z głowy, ale jak zwykle czekam za funduszami-mój mąż ma mieć bony świąteczne. I kurcze znowu będziemy latać na ostatnią chwilę za prezentami,a mnie to irytuje, bo część już przebrane i czasu mało... Poza tym on nie lubi robić zakupów,więc wiecie same jak to jest, gdy wybieram bluzkę dla siostry, a on mi sterczy z kwaśną minę i pyta: długo jeszcze? ile można się zastanawiać? Wrrrrr jak sobie pomyślę to już mnie skręca:wściekła/y:
 
my już mamy wszystko :)

jaś - stolik interaktywny, i klocki takie bardzo duże.

teściowie - masażer wodny do stóp i taki but rozgrzewający i masujący ( mają po prawie 70 lat więc takie bajery będą dla nich super) zresztą sama cieszę się na ten masażer bąbelkowy stóp . :)


a my sobie kupiliśmy kamerę, i na nią tylko czekamy :)))

dla jasia mamy już zamówiony strój małego mikołaja :))) ehh będzie cudnie wyglądać nasz mały mikołaj.
 
My już mamy prawie wszystko kupione całe szczęście , ale prawie wszystko przez alegro bo mój mąż nie nawidzi latania po sklepach :-( a ja wręcz przeciwnie no ale w tym roku odpuszczamu mu i nie przekomarzałam się z nim no i to jego kochanie te tłumy w sklepach i wogole latanie to teraz nie dla ciebie :/
 
yra nie wiem czy ta kamera wam się aż tak przyda.. ja kupiłam ostatnio mojemu na urodziny ,.. no i chyab ze 3 razy jej użył.. a tak to używamy kamerki w aparacie bo jest super:sorry2: i wygodna:tak:
i żałuję że nie kupiłam w tej cenie czegoś innego:-(
 
reklama
a ja właśnie filmuję małego przede wszystkim aparatem, mam filmików tyle że głowa mała, a jakość kiepska, jak jest ciemno to słabo widać i jestem strasznie niezadowolona, Vi myślę że to kwestia tego kto jak do kamery podchodzi, sama wiem ile używam opcji filmowania w aparacie, wiem że nam się przyda , tak samo z komórką, ja nie chce byle jakich filmików, tylko naprawdę dobrej jakości , a nie jakieś szmery, itp.

może twój nie lubi filmować, mój i ja dużo filmujemy, uwieńczamy chwile jasia, jego rozwój, jego pierwsze dni jak był mały ,

no a pozatym dobra kamera to nie taki mały wydatek a my zawsze podejmujemy przemyślane decyzje, więc napewno nie kupimy i nie rzucę w kąt . tylko będę na maksa używać. tym bardziej jak drugie maleństwo w drodze. pamiątka na całe życie. sama bym taką chciała mieć.


a pozatym to nasz prezent gwiazdkowy i nasza radocha :) więc czy nam się przyda czy nie to już nasza sprawa no nie :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry