reklama

Gynazol w ciąży.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ankaka., 11 Kwiecień 2013.

1. ankaka.

ankaka. Fanka BB :)

Stosowała któraś? pomoglo? i jest to bezpieczne?

2. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

mi w szpitalu w 24tc podawali Gynalgin przez 10 dni i pomogło na zawsze:) Nazwy podobne, ale czy skład to nie wiem.

3. reklama
  4. Anq86

Anq86 Początkująca w BB

Witam,

Jesli chodzi o ten lek to ja go zaaplikowalam w zeszly pt tj 5 kwietnia i od soboty poludnia mialam takie jakby saczenie. Strsznie duzo tej "cieczy" sie ze mnie wylewalo i zaczełam sie martwic, bo zupelnie nie wygladalo to jak uplawy. Po namowie rodziny w niedziele rano pojechalam sprawdzic do szpitala czy wszystko jest ok, podejrzewano wentylkowe odchodzenie wod. Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo (dodam, że jestem w 35t.4d ciąży).Leżalam w szpitalu 2 dni i robiono mi rozne badania, zeby wykluczyc przedwczesny porod. Piszę o tym, bo mnie nikt nie uprzedzil, ze po tym leku moge tak dziwnie zareagowac, w samej ulotce tez nic takiego nie pisalo. Niepotrzebnie tylko najedlismy sie z mężem strachu. Nie mam jednak 100% pewnosci, że to sączenie to efekt leku, no ale coż innego mialoby to byc? tak na marginesie lek dostalam po tym jak lekarka prowadzaca stwierdzila stan grzybiczny w pochwie.

5. ankaka.

a pomogło? Z dzieckiem wszystko ok ?
    Mam to sobie zaaplikować, ale mam ciągle obawy ..

6. Anq86

Anq86 Początkująca w BB

No z dzidziusiem w porządku. A Ty z jakiego powodu masz przepisany ten lek? Czego się obawiasz?

7. syla28

syla28 Mama Aniołka 30.04.08

stosowałam i wszystko ok było i jest:-)

8. ankaka.

Mam upławy i zielonkawy śluz. No obawiam się, żeby z dzieckiem było wszystko ok ;)

9. Anq86

Anq86 Początkująca w BB

No jeśli to jest przepisane przez lekarza to na pewno podstawnie to dostałaś. Jesli masz infekcję czy grzybicę to trzeba ją wyleczyć. Daj znać jak juz zaaplikujesz... Pozdrawiam.

10. reklama
  11. ankaka.

Użyłam, ale nic nie dało. Teraz przepisał mi gyno-pevaryl. stosowała któraś? :)

Poleć forum