reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

H A A L O O ... to ja. Poznajmy się :)

mieszkam w polkowicach- i tak zadna z Was nie wie gdzie to jest:no::sorry:-
A ja doskonale wiem gdzie to jest :-pA czasem nawet bywam w Aqaparku ;-)
mieszkam w Piasecznie (pod Warszawa)
I Piaseczno wiem gdzie i byłam tam nawet kilka razy u rodziny.. :-p
Polkowiece wiem gdzei sa i Złotoryja tez hihi, mieszkam w malej miejscowosci Szczawno Zdrój
A Szczawno Zdrój mimo, że tak blisko znam tylko z mapy.. :dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to teraz czas na mnie;-)
Mam 25 lat;-) w tym roku znaczy się skończę;-);-)
Nasz synek ma na imię Oliwier i ma już 10,5 miesiąca:tak: Mam męża już od 2,5 roku ale razem jesteśmy 6 lat.
Studia skończyłam dietetyke ale jak widzicie ciężko mi idzie zastosowanie tej wiedzy w praktyce:-D:-D
Poza tym teraz jestem na wychowawczym ale zaraz kończy mi się umowa(miałam na 2 lata) i stane się bezrobotną:-( ale mam plan otworzyć własną działalność:-):-):-) znaczy się sklep internetowy:-) poza tym chcemy w niedługim czasie(rok-2 lata) mieć drugiego bobasa więc do pracy na etat nie wracam. Opiekunki nie braliśmy bo ceny straszne a i tak musiałabym szukać nowej pracy już i wracać na cały etat. Dziadkowie daleko:-(
Mieszkamy pod Warszawa, w stronę Mińska Mazowieckiego-tak po środku drogi;-)
to chyba tyle z grubsza;-)
 
Może i ja się przedstawię.
Mam na imię Natalia i mam 24 lata (w lutym)
Od 4,5 lata jestem po ślubie a nasz synek ma 15mies.
Obecnie jestem na urlopie wychowawczym więc siedzę w domku i zajmuję się synkiem:-)
 
Witam, mam 30 lat (co prawda czuje sie na 16;-)), jestem mama dwojki dzieciaczkow tj osmioletniego synka i prawie czteromiesiecznej coreczki, mieszkam w Londynie, nie pracuje z nadmiaru obowiazkow nad wychowywaniem dzieci i zajmowania sie domem:-). Pozdrawiam cieplutko.

Mieszkalam rowniez w Minsku co prawda krotko ale sentyment mi pozostal, odkrylam tam nawet stary cmentarz zydowski:-).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem z jakiego okresu go pamiętasz, ale teraz jest odnowiony i wygląda bardzo ładnie. Wcześniej strach było przejść obok niego.

We mnie strachu nie wzbudzil:-) raczej smutek, ze taki zaniedbany, a natknelam sie na niego juz dobrych 9 lat temu.
Czy to aby nie w Minsku jest pochowany ksiadz J.Popieluszko? o czym bardzo malo kto wie.
 
nie :no: Jest tam symboliczny grób, na którym zawsze jest pełno kwiatów, ale z całą pewnością nie leży tam ks. Popiełuszko. On Został pochowany na terenie kościoła parafialnego św. Stanisława Kostki w Warszawie :tak:
Trochę odbiegłyśmy od tematu... :sorry2:
 
nie :no: Jest tam symboliczny grób, na którym zawsze jest pełno kwiatów, ale z całą pewnością nie leży tam ks. Popiełuszko. On Został pochowany na terenie kościoła parafialnego św. Stanisława Kostki w Warszawie :tak:
Trochę odbiegłyśmy od tematu... :sorry2:

fakt w tym, ze ktos mi powiedzial, ze jest zupelnie odwrotnie:confused:, ale masz racje czas zmienic temat:tak:
 
reklama
Halo to ja Ika.
Zajrzałam na ten wątek i miło tutaj jest:tak::tak:skoro juz podczytuję to się choc przedstawię.
Mam ponad 3 letniego syna,Marcela i najbardziej uczestniczę w pazdziernikowych mamach 2006;-);-)
Pracuję zawodowo,prowadzę rodzinna firmę handlową.I już jakis czas temu zdmuchnęłam 30 świeczek na swoim torcie.:tak:
Nie należę do szczuplutkich oj nie i pewnie dlatego tu zajrzałam i jestem.
Obecnie wypowiedziałam wojnę kilogramom,przeszłam od połowy stycznia na dietę proteinową i jak na razie sie udało ponad 4 kg zgubić.:)) jeszcze 10 i będzie dobrze :tak::tak::tak::tak:
pozdrawiam Was wszystkie
 
Do góry