reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

H A A L O O ... to ja. Poznajmy się :)

reklama
witam
i ja się powinnam przedstawić. :-)
W tym roku kończę 30 lat, mieszkam w Chełmie (woj. lubelskie). Mam 3 letniego synka Filipa Kajetana i jestem w burzliwym związku małżeńskim od lat czterech. :-) Z zawodu jestem nauczycielem z 7 letnim stażem pracy. Natomiast jeżeli chodzi o odchudzanie to prawdziwa ze mnie recydywistka bez rezultatu. :dry:
 
Cześć!
Teraz kolej na mnie.Mieszkam w małopolsce pomiędzy Krynicą a Nowym Sączem.Do niedawna mieszkaliśmy w Piasecznie pod Wawą,a pochodzę z KujawMam 25 lat.Pracowałam we fryzjerstwie,potem jako opiekunka do dzieci.W pażdzierniku mam zamiar zacząć studiować pielęgniarstwo,które strasznie odciągnęłam ze względu na ciąże.No i zamierzam zgubić parę kilo...
 
Czesc dziewczyny to i ja sie przedstawie.Mam na imie Sabina mieszkam w Sosnicy jest to miejscowosc pomiedzy gliwicami a zabrzem.Naleze do kobiet szczuplych i troche sie z tym zle czuje ale troszeczke wazac 43kg.Jestem mama trzech chlopcow, mezatka od 7 lat i pol roku,obecnie nie pracuje zajmuje sie wychowaniem dzieci,od trzech lat jestem mama karmiaca.Pozdrawiam wszystkie mamusie:)
 
Witajcie!
Pozwólcie, ze i ja się przedstawię
Na imię mam Ilona. Mam 29 lat (jeszcze przez chwilę) i 2 synków: Kubunio 2 lata i 4 miesiące i Michaś 4 miesiące:-D
Jeszcze przez troszkę jestem na macierzyńskim, ale już niedługo niestety. Muszę za 3 tygodnie wrócić do pracy w szkole. Do wakacji będę pracować na pól etatu w bibliotece szkolnej (zawsze to coś). Wyrzuty sumienia mam straszne, ale trzeba coś jeść :dry:
Jeszcze po kubie zostało mi prawie 30kg i za nic nie mogę się tego pozbyć. Tak naprawdę to mam zbyt mała siłę woli. :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Skoro już wpadłam do was to grzecznie się przedsawie.
Nazywam się Ewelina i mieszkam w małym miasteczku w województwie pomorskim. Od ponad pół roku jestem mamom małej Gabrysi w której totalnie się zakochałam i świata poza nią nie widzę. :-D W tym tygodniu składam wniosek o urlop wychowawczy bo nie mam serca oddać mojej kruszynki w inne ręce. W lipcu 2008r. rzuciłam palenie po 9 latach. Była to dla mnie straszna walka ale w końcu się udała. Od dzisiaj robię pierwszą w swoim życiu dietę.

Kurcze strasznie trudno tak o sobie coś napisać:baffled:
reszta wyjdzie w praniu;-)
 
To i ja się przedstawie :-)
Natalia, lat prawie 21 :-D przyszła mama synka Dominika :-D
mój zawód to grafik webowy :)
Aktualnie jestem w okolicach Legnicy (to moje rodzinne strony), ale jak już urodzę i będzie taka możliwość to wracam do mojego Lubego do Warszawy :happy2:
Od przyszłego roku wracam na studia :) wcześniej studiowałam ekonomię, ale teraz przejde na grafike :)
to chyba tyle :zawstydzona/y:
 
Witam!!

Jeśli można, to i ja do Was bym dołączyła... :))

Coś o sobie :)
Emilia, lat 25 za 2 tygodnie :)
Jestem z Zielonej Góry, tutaj zajmuję się wychowywaniem mojego 4,5 miesiecznego synka i pisaniem pracy :) kończę studia :)
Od września planuję iść do pracy, ale nie wiem czy będę w stanie zostawić Adasia... :(
Myślę o tym, że czas zgubić nagromadzone kilogramy :) Już jakiś czas myślę, ale nic z tego ;p :)
Mam nadzieję, że kiedyś to się uda... :)
 
witam sie i ja;-)!!
na imię mi Agnieszka mieszkam na zachodnim pomorzu;-) ale pochodzę z centrum Polski!
jestem szczęśliwą mężatką od prawie 9 lat:tak:,mam dwójke szalonych i cudownych szkrabów- 7,5 letniego Filipa i 4,5 letniej Kajki!
za miesiac koczę moje upragnione ratownictwo med..........tzn mam zamiar skończyc:-D:-D:-D

tyle o mnie!
a co do diet....to wrrrr ja co jakiś czas i tak w kółko...ostatnio zleciałam 3 kg ale to zaledwie połowa tego co chcę!ciegle walczę ze sobą hhahah
 
reklama
no to pora na mnie na imię mam Karolina mam 27 lat no prawie 28 od 3 lat jestem szczęśliwą mamusią Ritki mieszkam w Poznaniu. Mam 25 kg do zgubienia ale na razie ciężko to widzę:-(
 
Do góry