reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hallo

a widzisz, to jedak jest "plus" plusów. ;-) bo mimo że masz większą wadę, to tylko czytać nie możesz, a ja widzę tylko plamy.

soczewka czasem może wypaść. jak np. trzesz oko, to się zdarza ale rzadko, dlatego dobrze mieć zawsze zapasową parę soczewek (bo nie zawsze uda się znaleźć tą która wypadła).
przy ziewaniu, ani płakaniu - mi się nie zdarzylo żeby wypadła.

dłubania w oku trzeba się nauczyć. ja teraz robię to już w półśnie i po ciemku, ale na początku było mi trochę trudno. Ale nie warto się zniechęcać. Powoli i spokojnie, a że zajmuje to chwilę to trudno.

jak prowdzisz to wystarczy że powiesz że masz soczewki. :-D
 
reklama
jezu właśnie przeczytałam na wp, o rodzicach którym urodziły się bliźniaki zrośnięte brzuszkiem i mają jedno serce. i teraz rodzice muszą wybrać które dziecko przeżyje a które umrze!!! poryczałam się prawie. potworne. :-(
 
reklama
Do góry