reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hallo

a ostatnio nie pisała akurat.
od miesiąca jest w Pl.
nie poszła jednak do pracy,
jej kłopoty z sercem ustąpiły, ale niedoszli przyczyny (ja obstawiam nerwicę tak jak monia powiedziala)
i teraz starają się o synka. (to znaczy teraz mają przerwę bo jola w pl, a przemek tutaj)
 
reklama
ja padam na twarz, jestem taka zmęczona. wlasnie skończylam góre prasowania.
Mikołaj za tydzień wyjeżdża.
Maja ma katar i oczywiście swoimi buziakami zarazila Mi.
od tygodnia próbuję kupić rower M. ale nigdzie nie ma takiego jak sobie wybrał. :/

i tyle. :-)
 
a Mikołaj nie miał jechać na dłużej??
a ja zrobiłam coś dzisiaj dla siebie i zamówiłam sobie soczewki kontaktowe ha ha
marzy mi sie ubrać wypasione okulary słoneczne a nigdy nie mogłam haha
 
tylko nie wiem czy zdąże sobie je kupić w tym sezonie to znaczy te okulary słoneczne bo długo mogę czekac na swoje soczewki ale niestety przy mojej wadze nic nie jest proste
 
:-D czytaj uważniej, hi hi hi
Mikołaj ZA tydzień wyjeżdża. a wyjeżdża NA 3 tygodnie. więc na dłużej. ;-)

czemu masz długo czekać na soczewki? i jaką masz wadę?
i fajnie że sobie zamówiłaś. :tak:
ja pół życia chodziłam w okularach, a od 4 lat ani razu nie załozyłam okularów tylko soczewki, już się tak przyzwyczaiłam że nie wyobrażam sobie wrócić.
a gdzie zamowiłaś (w necie? u optyka?)? skąd wiedziałaś jakie?
 
nie no u optyka z badaniem inaczej nie ma mowy
nie wiedziałam że masz soczewki:szok:a ja szukałam osoby ,której mogę zadać 100 głupich pytań
niestety moja wada jest poważna + 7 i +8 na drugie i takich soczewek nie maja na miejscu tylko muszą je wyprodukowac i dlatego będę czekać
to powiadasz że od kąd nosisz soczewki nie założyłaś okularów:shocked2: a jaka jest twoja wada i czy musisz nosić soczewki non stop?
 
ja juz kiedyś mówiłam że nosiłam okulary, a teraz soczewki, to wtedy TY napisałaś że jesteś zaskoczona bo nie wyobrażasz mnie sobie jako okularnika. :-D

no tak, od 4 lat nie założyłam okularów. Ja mam wadę -3,5. bez okularów/ soczewek widzę tylko rozmazane kształty. dlatego zawsze rano od razu zakładam soczewki. i już. :-)
 
ja się śmieję że nawet do wc bez okularów nie wychodzę ha ha
ale bez nich widze wyraźnie tylko czytać nie mogę
jak ty dobrze pamiętasz co ja napisałam a ja tego nie pamięta:zawstydzona/y:
 
boję sie tego "dłubania" w oku ale mam nadzieję że się szybko nauczę
a ta soczewka nie wypada?? głupie pytanie ale cóż
jak np czasem ziewam to łzy mi lecą i ona nie wypadnie?? ha ha
 
reklama
albo jak jadę autem i mam zapisane że tylko w okularach to jak mnie zatrzymają to mam im soczewkę pokazać ha ha ha ha
 
Do góry