reklama

Halloween

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Kiulik, 29 Październik 2012.

1. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

mam pomóc przy organizacji takiego Balu Halloween u znajomych dla dzieciaków 2,5 -4 letnich, jakie zabawy im wymyślić, z czego zrobić dekoracje itp?? Bal już w środę...trochę późno się ogarnęłam z tym, więc za dużo czasu nie mam;/

2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

3. reklama
  4. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

na Twoim miejscu poszukałabym ozdób w marketach - real, cerrfour. jezeli chodzi o zabawy to moze w szukanie cukierkow po szafkach albo w zamian za cukierki jakis wierszyk, tradycyjne tanczenie z balonami tez moze byc fajne. Ja bym tez przypomniała historię "dziadów".
    Jeżeli szukasz przebrań natomiast, żeby jakies fajne śmieszne elementy dodać to w toysrus są od kilku złotych nawet

5. Kiulik

Dzięki za artykuł - fajny, ale mało zabaw:(
    Z zakupów w marketach na pewno skorzystam, bo nie ma czasu na bawienie się w wycinanie itp;)
    Tylko szukałam jakis fajnych balonów typowo Hallowynowych ale nigdzie nie ma! W Toysie są może biala_damo??

6. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Wybór najlepszego przebrania, kto nazbiera najwięcej cukierków, może takie rozbijanie wypchanego czegoś cukierkami kijem, może takie kontrolowane wywoływanie duchów na śmiesznie?

7. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

na bank są - tam mają całe to stoisko party .
    a co do zabaw - tradycyjne dla hallowen jedzenie jabłka z nitki

8. Kiulik

hmmm...jedzenie jabła z nitki, nie wiedziałam, że to tradycyjna zabawa...aż szkoda że dziś dopiero tu zajrzałam;( ale dzieki.
    zakupy w TRU oczywiście, było sporo gadżetów, licze że niedługo więcej mikołajkowych sie pojawi:) Poza tym z zabaw: konkurs latania na miotle:). slalom dyniowy, rzuty do dyni, malowanie buziek balonom, tańce z balonami, a wszystko w kolorach czarno-pomarańczowych:)

9. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Szkoda, że się Halloween już skończyło:)

10. reklama

Poleć forum