reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

A u mnie tak .
Screenshot_2018-08-11-13-58-34-484_com.popularapp.periodcalendar.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-11-13-58-34-484_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2018-08-11-13-58-34-484_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 289
reklama
Ja nigdy nie miałam monitoru oddechu , kiedyś kupowały to tylko matki dzieci z grupy ryzyka .. wiem jak jest naprawdę ,ale słyszałam że one często potrafią wyć bez potrzeby [emoji55]
Kiedy dziecko jest w grupie ryzyka? Moj synek mial wiotka krtan po urodzeniu, w nocy ciagle wybudzal sie, machal raczkami i wygladalo to tak jakby z trudem lapal oddech. Kombinowalam wtedy z ukladaniem go wyzej, ale nie pomagalo.
 
Kiedy dziecko jest w grupie ryzyka? Moj synek mial wiotka krtan po urodzeniu, w nocy ciagle wybudzal sie, machal raczkami i wygladalo to tak jakby z trudem lapal oddech. Kombinowalam wtedy z ukladaniem go wyzej, ale nie pomagalo.
Np. wcześniaki na pewno lub dzieci z chorobami genetycznymi . Pamiętam że taki monitor się kupowało tylko jak lekarz zalecił [emoji6] a teraz prawie każdy ma ..
 
Wiecie co... Czytalam tak o tych piwach 0,0%, czytalam i doszlam do wniosku, ze nie bede ich pila a przyznam, ze kilka wypilam w upaly[emoji50] Doczytalam sie, ze chmiel jest szkodliwy dla plodu, powoduje wzrost estrogenow i moze powodowac wady u plodu. Nie dokopalam sie, jaka zawartosc chmielu jest w piwie, ale ja z tych panikujacych, wiec juz nie tkne tego piwa do porodu.
 
Wiecie co... Czytalam tak o tych piwach 0,0%, czytalam i doszlam do wniosku, ze nie bede ich pila a przyznam, ze kilka wypilam w upaly[emoji50] Doczytalam sie, ze chmiel jest szkodliwy dla plodu, powoduje wzrost estrogenow i moze powodowac wady u plodu. Nie dokopalam sie, jaka zawartosc chmielu jest w piwie, ale ja z tych panikujacych, wiec juz nie tkne tego piwa do porodu.
Nie dajmy się zwariować [emoji4]
 
Wiecie co... Czytalam tak o tych piwach 0,0%, czytalam i doszlam do wniosku, ze nie bede ich pila a przyznam, ze kilka wypilam w upaly[emoji50] Doczytalam sie, ze chmiel jest szkodliwy dla plodu, powoduje wzrost estrogenow i moze powodowac wady u plodu. Nie dokopalam sie, jaka zawartosc chmielu jest w piwie, ale ja z tych panikujacych, wiec juz nie tkne tego piwa do porodu.
Mi gin pozwala więc piję. Nie codziennie, wiadomo, ale jak jest mocny upał, czy piąteczek i siedzimy z mężem to sobie nie odmawiam jednego czy dwóch. W nadmiarze wszystko szkodzi. ;) a tak w ogóle to piwo bezalko jest polecane przez położne na rozkręcenie laktacji ;)
 
Mi gin pozwala więc piję. Nie codziennie, wiadomo, ale jak jest mocny upał, czy piąteczek i siedzimy z mężem to sobie nie odmawiam jednego czy dwóch. W nadmiarze wszystko szkodzi. ;) a tak w ogóle to piwo bezalko jest polecane przez położne na rozkręcenie laktacji ;)
Dokładnie mój też nie widział przeciwskazań, gdyby jakieś były to by przecież powiedział, szczególnie, że on z tych ostrożnych. Basen to tylko z cloteimazolum, współżycie po lekku i takie tam, a na piwo od razu powiedział, że do woli. Mama ginekolog też sama pije i "pozwala" więc nie wierze, że jest to szkodliwe. Szczególnie, że jak mówi Linoone nie pijemy tego litrami tylko raz na jakiś czas jedno czy dwa.
 
Wiecie co... Czytalam tak o tych piwach 0,0%, czytalam i doszlam do wniosku, ze nie bede ich pila a przyznam, ze kilka wypilam w upaly[emoji50] Doczytalam sie, ze chmiel jest szkodliwy dla plodu, powoduje wzrost estrogenow i moze powodowac wady u plodu. Nie dokopalam sie, jaka zawartosc chmielu jest w piwie, ale ja z tych panikujacych, wiec juz nie tkne tego piwa do porodu.
Daj spokój ..były czasy ,że i Karmi rozdawano na oddziałach położniczych na laktację [emoji16] To idąc tym tokiem myślenia ogólnie strach cokolwiek jeść i pić. ..
 
reklama
Daj spokój ..były czasy ,że i Karmi rozdawano na oddziałach położniczych na laktację [emoji16] To idąc tym tokiem myślenia ogólnie strach cokolwiek jeść i pić. ..
Właśnie to chciałam powiedzieć, gdzie nie spojrzymy to znajdziemy coś szkodliwego, a jak dodatkowo wpiszemy w internety to zawsze znajdziemy, że nie można czegoś w ciąży. Ja już słyszałam takie bzdury, że ręce opadają, truskawki, maliny, pomidory, śledzie, wody gazowanej..rozmaryn itp. Wymieniać można do jutra. Wszystko z głową i umiarem [emoji4]
 
Do góry