reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Powiem wam że apetyt mi powrócił!ale oprócz tego zgaga mi się ciągle robi i jedzenie dosłownie cofa do gardła i zalega.jak coś jem to spoko a potem znów to czuje. Od wczoraj jem ogórki kiszone,tak mi się zachciało słonego.[emoji6]
Ja kiszone to wcinam od początku [emoji16]A wczoraj pierwszy raz miałam mega ochotę na słodkie ,musiałam męża wysłać na stacje po czekoladę bo normalnie mnie ssało,przestało dopiero jak zjadłam [emoji1]
 
Gratuluje synka :) ja mogę jeść tylko słodkie zero kwaśnego i słonego :/
Ja kiszone to wcinam od początku [emoji16]A wczoraj pierwszy raz miałam mega ochotę na słodkie ,musiałam męża wysłać na stacje po czekoladę bo normalnie mnie ssało,przestało dopiero jak zjadłam [emoji1]
Ja ogólnie słodkie jak naleci tak jak Kamilę[emoji16]ale słone ostre to moje smaki a i jakoś nie mam już ochoty na fastfoody [emoji23]chociaż nie powiem wczoraj maka zjadłam [emoji16]
 
reklama
Ja dzisiaj o 18 wizyta u gin mam nadzieje ze poznam płeć w końcu :) połówkowe mam na 30 sierpnia ale nie wiem czy to nie za szybko dzisiaj dopytał gin bo to będzie 20 tydzień. Trzymam za wszystkie dzisiaj się badające dziewczyny kciuki oby wszytko było po waszej myśli.
Ja tez bede miala rowniutko na poczatku 20 tygodnia i zastanawialam sie czy nie za wczesnie, ale tak zlecila mi gin a ona chyba wie co robi :) Od 18 tygodnia juz sie robi polowkowe, wiec powinno byc dobrze :)
 
Do góry