reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, samych pięknych widoków życzę [emoji7] a przy okazji mam pytanie, w którym miejscu czujecie ruchy dziecka???
Ja dzis mam 18+4, trzecia ciąża inricjy czuje bardzo sporadycznie jak na razie. W dole brzucha, wczoraj poczułam jak mi coś na pęcherz nacisnelo. Nawet myślałam, że może znów jakieś zapalenie dróg moczowych się zaczyna ale trwało to dosłownie chwilę (nagle na moment mocno siku się zachcialo) i przeszlo.
 
Powiem wam że apetyt mi powrócił!ale oprócz tego zgaga mi się ciągle robi i jedzenie dosłownie cofa do gardła i zalega.jak coś jem to spoko a potem znów to czuje. Od wczoraj jem ogórki kiszone,tak mi się zachciało słonego.[emoji6]
Dzisiaj sasiadka mi powiedziala, ze na zgage dobre sa kiwi, ale nie wiem czy dziala :)
 
Bo ja czuję te ruchy bardzo bardzo nisko... Tak praktycznie nad samą... No wiecie[emoji6] i nie wiem czy to nie za nisko, bije się że łożysko nie idzie w górę [emoji20]
 
reklama
Do góry