reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Czesc! Podczytuje Was od kilku dni i dzisiaj wyjde z krzaków [emoji16] Tydzień temu zrobiłam test i zobaczyłam upragnione dwie kreseczki [emoji4] byłam na becie i 129, a po dwoch dniach 338. Radosc o tyle wielka bo staraliśmu się z mężem ... 5 lat.. Mnostwo badan, nerwow, inseminacje, laparoskopie i nic. I w końcu udało się. Naturalnie [emoji4] Faktycznke głowa troche odpusciła i poszło [emoji4] Wg kalendarza termin na około 20 stycznia, ale nie odbiegam tak daleko, na razie czekam na czwartkową wizyte zeby podglądnac bejbika, ze TAM jest i wszystko ok [emoji4]
Witam i gratuluję :-D często właśnie słyszę przy tak długich staraniach że się udaje dopiero jak się odpuści. Nasz organizm chyba nie lubi presji :rofl2: trzymam kciuki za czwartkowa wizytę. Też mam wtedy. Już druga ale i tak się denerwuje czy nadal jest wszystko ok.
 
reklama
Czesc! Podczytuje Was od kilku dni i dzisiaj wyjde z krzaków [emoji16] Tydzień temu zrobiłam test i zobaczyłam upragnione dwie kreseczki [emoji4] byłam na becie i 129, a po dwoch dniach 338. Radosc o tyle wielka bo staraliśmu się z mężem ... 5 lat.. Mnostwo badan, nerwow, inseminacje, laparoskopie i nic. I w końcu udało się. Naturalnie [emoji4] Faktycznke głowa troche odpusciła i poszło [emoji4] Wg kalendarza termin na około 20 stycznia, ale nie odbiegam tak daleko, na razie czekam na czwartkową wizyte zeby podglądnac bejbika, ze TAM jest i wszystko ok [emoji4]
Witam i Gratuluję [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Cześć dziewczyny! Jestem po badaniu. Z dzidziusiem wszystko dobrze. Wychodzimy dzisiaj do domu :)
Super, że wszystko w porządku :) tylko juz sie nie przemeczaj więcej ;)

Dziewczyny wy tak wszystkie piszecie o tych mdlosciach, dolegliwosciach, a u mnie nic, cisza. Jem wszystko normalnie, zapachy mnie nie drażnią, jedynie czuje sie troche ociezala i ospala, a tak to nic. Nawet piersi bez zmian. Czekam na tą betę jak na zbawienie...

@Stelka38 jak u Ciebie? Plemienia przeszły?
 
Super, że wszystko w porządku :) tylko juz sie nie przemeczaj więcej ;)

Dziewczyny wy tak wszystkie piszecie o tych mdlosciach, dolegliwosciach, a u mnie nic, cisza. Jem wszystko normalnie, zapachy mnie nie drażnią, jedynie czuje sie troche ociezala i ospala, a tak to nic. Nawet piersi bez zmian. Czekam na tą betę jak na zbawienie...

@Stelka38 jak u Ciebie? Plemienia przeszły?
Hej ja tez nie mam zadnych objawów, mdlosci itp [emoji4] jedynie piersi.
I jajniki troszke mnie bola jak przed owulacjia. Myslicie ze to normalne?
 
reklama
Super, że wszystko w porządku :) tylko juz sie nie przemeczaj więcej ;)

Dziewczyny wy tak wszystkie piszecie o tych mdlosciach, dolegliwosciach, a u mnie nic, cisza. Jem wszystko normalnie, zapachy mnie nie drażnią, jedynie czuje sie troche ociezala i ospala, a tak to nic. Nawet piersi bez zmian. Czekam na tą betę jak na zbawienie...

@Stelka38 jak u Ciebie? Plemienia przeszły?
Tak. Teraz tylko odppczynek. U mnie też nie ma żadnych objawów, a jest wszystko dobrze.
 
Do góry