reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
ehhh...a mi już ciąża w pracy przeszkadza. Od wczoraj dostaję uwagi, ze za wolno pracuję, że robię błędy itp itd. Mam pracę typowo umysłową a padam na pysk, Usypiam przy komputerze :(
 
Na nfz mam dopiero 6.06, ale w czwartek ide prywatnie zobaczyc bo nie wytrzymam jeszcze dwa tygodnie [emoji16] a Ty ?
Byłam ale w zeszłym tyg prywatnie ze względu na bóle brzucha tylko pęcherzyk był i nigdzie się teraz dostać nie mogę a kolejną wizytę mam 7.06 a na nfz to już nie wspomnę bo dzwonie dziś cały dzień i wstrętne są te baby porażka normalnie jedna mi powiedziała, że to jeszcze nie jest ciąża że mam 7-8 tydz przyjść aż się ryczec chce nawet nie można sprawdzić bo nikt mi nie potrafi powiedzieć skąd to się bierze o_O załamana jestem już
 
Byłam ale w zeszłym tyg prywatnie ze względu na bóle brzucha tylko pęcherzyk był i nigdzie się teraz dostać nie mogę a kolejną wizytę mam 7.06 a na nfz to już nie wspomnę bo dzwonie dziś cały dzień i wstrętne są te baby porażka normalnie jedna mi powiedziała, że to jeszcze nie jest ciąża że mam 7-8 tydz przyjść aż się ryczec chce nawet nie można sprawdzić bo nikt mi nie potrafi powiedzieć skąd to się bierze o_O załamana jestem już

Je martw się w Holandii mówi się o ciąży po 12 tyg albo nawet po 16 tyg. I ciaza to nie choroba i nie ma płatnego chorobowego
 
Byłam ale w zeszłym tyg prywatnie ze względu na bóle brzucha tylko pęcherzyk był i nigdzie się teraz dostać nie mogę a kolejną wizytę mam 7.06 a na nfz to już nie wspomnę bo dzwonie dziś cały dzień i wstrętne są te baby porażka normalnie jedna mi powiedziała, że to jeszcze nie jest ciąża że mam 7-8 tydz przyjść aż się ryczec chce nawet nie można sprawdzić bo nikt mi nie potrafi powiedzieć skąd to się bierze o_O załamana jestem już

Moni ja miałam takie straszne bóle w 12 tyg, jak w nocy mnie złapało to byłam pewna że coś nie tak i zaraz na szpital. Dali tylko kroplówkę rozkurczającą jakąś i tyle, na usg wszystko było ok. Bolało mnie cały czas dopóki ta kroplówka nie zeszła. Teraz wiem że dopóki nie ma krwawienia to nie ma co panikować i w szpitalu też tak do tego podchodzą. Tak że myślę że to mogą być takie bóle bo macica się rozciąga, może u ciebie akurat są takie mocne, każda inaczej to odczuwa. Trzymam kciuki żebyś spokojnie wytrzymała do tego 7.06, ja odliczam dni do 18...
 
reklama
Do góry