reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Moja kotka czuje od początku był nawet moment że musiałam ją z siebie ściągać bo tak ją ciągnęło do brzucha ale kilka razy i zrozumiała teraz tylko kładzie się obok mnie i leży. Ogólnie była bardzo spokojna i taka jest nadal ale dla mnie jest szczególnie miła :) wczoraj sama wzięłam ją na ręce żeby się położyła to usunęła mi głową na piersiach jak małe dziecko. Ciekawe jak będzie reagować jak będzie czuć ruchy przez brzuch bo jeszcze z zewnątrz nikt nie czuje tylko ja w środku i powiem że gdybym zapisywała kiedy harcuje to są to dosyć regularne godziny :)
 
reklama
Ostatnio siostra była u mnie z malutką córeczką to nasza kotka miała pierwszy raz kontakt z takim małym dzieckiem to obserwowała z daleka bo widziałam ze się boi ze coś nieznajomego leży i wymachuje rączkami i nóżkami [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] dopiero jak dzidzia zasnęła to podeszła powachała. A przed wczoraj była drugi raz to kotka nawet nie zwracała na nią uwagi. Wiec ciekawe jak będzie jak w domu będzie nasz dzidziuś bo ma kontakt do tej pory tylko z 5 latkiem.
 
Mocz chyba co wizytę, morfologia teraz będzie druga. Odnośnie zwierząt - wydaje mi się, że psiaki bardziej mnie obwąchują. Własnych nie mam.
 
Ostatnio siostra była u mnie z malutką córeczką to nasza kotka miała pierwszy raz kontakt z takim małym dzieckiem to obserwowała z daleka bo widziałam ze się boi ze coś nieznajomego leży i wymachuje rączkami i nóżkami [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] dopiero jak dzidzia zasnęła to podeszła powachała. A przed wczoraj była drugi raz to kotka nawet nie zwracała na nią uwagi. Wiec ciekawe jak będzie jak w domu będzie nasz dzidziuś bo ma kontakt do tej pory tylko z 5 latkiem.
Mój kot jest taki że zaraz będzie chciał spać z dzidzia[emoji6]ale nie zauważa chyba ciąży albo olewka[emoji23]bo na pewno czuje drugie serce jak kładzie mi łepek na brzuch
 
Witam was o poranku. Myślałam że tylko ja już nie śpię, a tu wodzie od rana sporo postów:) Ja mam co wizytę zleconą morfologie, CRP i mocz, tylko ja mam wizyty co miesiąc. Dziś u nas od rana zimno. Niby miłe wytchnienie po tych upalach, ale jak na złość my dzis jedziemy na skrocone wakacje - trzy dni w hotelu nad jeziorem. Dobrze że chociaż mają tam kryty basen syn i mąż się nie będą nudzić.
 
reklama
Witajcie
U nas wczoraj były dożynki dokładnie w miejscowości 2 km ode mnie. Pogoda była nieciekawa, ale na występy gwiazd się dozpogdziło. Ja za długo z Majką nie byłam bo zmarzłam [emoji20] m.zostal u swoich rodziców bo oni stamtąd są no i chciał się z kumplami spotkać bo z niektórymi nie widział się już bardzo długo.
Jeśli chodzi o badania co wizytę mocz i morfologia a co druga tsh.bo ciągle jestem na euthyroxie.
W planach msm placek z malinami robić zobaczę jsk będzie z moimi.chęciami. Miłej niedzieli pozdrawiam [emoji4]
 
Do góry