reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Nawet nie wiedziałam ...ja ogólnie bardzo rzadko bywam w szpitalach czy u lekarzy a już nie wspomnę o laboratorium ,dobrze wiedzieć [emoji6]
Ja mam np blisko siebie takie prywatne laboratorium Alab i mają fajne pakiety ,można zrobić zamówienie przez ich stronę i wtedy są zniżki i zapłacić np online . Są gotowe pakiety dla kobiet w ciąży. Wyniki masz tego samego dnia online.
 
reklama
Ja mam np blisko siebie takie prywatne laboratorium Alab i mają fajne pakiety ,można zrobić zamówienie przez ich stronę i wtedy są zniżki i zapłacić np online . Są gotowe pakiety dla kobiet w ciąży. Wyniki masz tego samego dnia online.
O to fajnie masz [emoji6]Ja wyniki odbieram na drugi dzień, ale robię w laboratorium u mnie w przychodni
 
W ogóle teraz też mam dylemat, bo chyba będę musiała brać antybiotyk. Aczkolwiek mam nadzieję, że jakoś uda się to ominąć. Moja dentysta twierdzi, że się nie obejdzie. Napisała informację do mojego ginekologa, żeby wybrał mi jakiś najbardziej bezpieczny. Mam hardkor z dziąsłami. Od początku ciąży. Robiła co mogła ale tylko się pogarsza. Wolałabym porozmawiać z ginekologiem jakimś sensownym, bo temu nie uwierzę.
 
Też miałam wczoraj. Napij się mleka [emoji5]️
Ja mam refluks więc zgaga i pieczenie to mój stary znajomy. Nie znoszę imbiru ale podobno pomaga. Ja lubię i polecam na zgagę mleko, lepsze jest to z butelki nie z kartonu i obowiązkowo zimne :) zauważyłam że u mnie w sklepie netto mekowita jest po 1.89 ta z butelki więc nawet bardziej mi się opłaca :) u mnie mleko na litry idzie bo córa to mlekopij też :)
 
Ja serio, tylko raz miałam. Zobaczymy, może mi teraz da. Wizytę mam 5 września. Tak czy inaczej po tej wizycie już do tej przychodni nie pójdę. Jutro dzwonię i się przepisuje do innej przychodni,ale słyszałam, że tam się długo czeka na pierwszą wizytę więc dlatego jeszcze raz pójdę do starej. Aczkolwiek z racji, że 22 byłam na połówkowych to głowę daje, że USG nie zrobi ale chociaż może skierowania da.
Jesli powiesz, ze wizyta zwiazana z ciaza to powinnas chyba raczej krocej czekac :-)
 
Ja mam np blisko siebie takie prywatne laboratorium Alab i mają fajne pakiety ,można zrobić zamówienie przez ich stronę i wtedy są zniżki i zapłacić np online . Są gotowe pakiety dla kobiet w ciąży. Wyniki masz tego samego dnia online.
Ja też korzystam z Alabu, zawsze około 16 tego samego dnia mam juz wyniki on line i jestem spokojniejsza. A któraś z Was ma zlecane CRP? Bo jak poczytałam wasze komentarze to raczej króluje morfologia i mocz, ew tarczyca.
My na wyjeździe, ja oczywiście od 5 nie śpię:(. Wczoraj tak mnie wkurzył mąż, że już myślałam że będziemy zaraz wracali do domu. Płakałam jak bóbr, ale przeszedł mój 3latni synek, dał mi swoje ciasteczka, mocno mnie przytulił i powiedział że jak zjem to już będzie dobrze :) I wszystkie emocje opadły :) Czy wy też tak łatwo się denerwujecie? Ja jakoś potrafiłam sobie poradzić z emocjami, ale ostatnio jest istna masakra.
 
Ja wiem że to groszowe sprawy ,ja bym mogła robić co miesiąc tu nie chodzi o pieniądze ...a można zrobić od tak te badania bez skierowania?
Noo peeewnie, a w ogole bez żadnego problemu. Ja np ide i daje skierowanie i mowie, że dodatkowo chce morfologie. Place 7zł i z tej samej probki krwi robia co inne. I wyniki ze skierowania mam do odbioru na wizycie, a te co płaciłam ide tego samego dnia i odbieram w okienku w przychodni [emoji4] mozesz chodzic nawet codziennie na badania jak sobie zaplacisz i masz ochote [emoji16]
 
Moim zdaniem ten mocz powinno się robić co miesiąc chociaż ,w końcu tak łatwo przeoczyć początki infekcji a to bardzo niebezpieczne..
Właśnie mi też gadał, że mam sie przygotowac i kupic kubeczki na mocz na zapas bo do konca ciazy co wizyte bede robić bo właśnie w ciazy czesto sa infekcje, ktore rozwijaja sie nawet w pare dni, bez objawow.
 
Też to miałam. Ja nie zmieniam go dlatego, że raz mi morfologię zlecił. Gdybyście nie pisały, że miałyście już parę razy to bym nawet nie widziała nic złego w tym że na razie miałam jedną. To taki dodatkowy szczegół. Decyzje o zmianie podjęłam już wcześniej, bo po prostu mu nie ufam. Na wizytach prawie nic nie mówi, w ogóle mnie nie kojarzy. Wizyta trwa doslownie chwilę moment. A to nie o to chodzi by wychodzić z wizyty nie zadowolenonym. Skoro mam możliwość to zmieniam. Jeszcze prawie połowa ciąży przede mną.
Jasne!! Popieram! [emoji4] to nasze króliczki i wymagają dobrego doktorka! [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Właśnie mi też gadał, że mam sie przygotowac i kupic kubeczki na mocz na zapas bo do konca ciazy co wizyte bede robić bo właśnie w ciazy czesto sa infekcje, ktore rozwijaja sie nawet w pare dni, bez objawow.
Ja mocz mam na każdą wizytę tak mi każe a morfologię co druga może dlatego że mam dobrą albo taki wymóg[emoji6]wszystkie ważne badania miałam zrobione do 12tygodnia i TSH w 8 i 12tyg ale nie mam problemu z tarczyca więc już nie zleca. Teraz ta krzywa cukrowa i chyba niedługo toxo powtórzyć coś mi się zdaje
 
Do góry