• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Och zapomniałam o tym braku możliwości bety, przepraszam. Na spokojnie, nie dobieraj sobie do głowy tylko jutro z rana powtórz test. Trzymam mocno.kciuki ;)
 
Cześć,

Jestem po pierwszej wizycie...
Beta po 11 dniach od owulacji 9
beta po 12 dniach 19.

Ginekolog mnie nastraszył że to może nie być ciąża. I taka beta nie wskazuje ciąży....
Musze pić dożo wody i kwas foliowy brać. Czy też tak usłyszałyście w początkowym stadium ?
Mi te przeliczniki nic nie mówią, bo ja miałam bodajże w 13 dniu po owu betę 1700. Ale to jakieś chyba inne parametry, bo aż niemożliwe, żeby taka dysproporcja była.
 
Mi te przeliczniki nic nie mówią, bo ja miałam bodajże w 13 dniu po owu betę 1700. Ale to jakieś chyba inne parametry, bo aż niemożliwe, żeby taka dysproporcja była.
Mozliwe mozliwe, kazdy organizm jest inny i roznie trwa zagniezdzanie. Moja przyjaciółka juz kilka dni przed @ miała wysokie bety, a sąsiadka prawie tydzień po spodziewanej @ tylko 17.6i obie maja zdrowe dzieciaczki. Wszystko zalezy od długosci cyklu, endometrium, kiedy była owulacja i kiedy było zapłodnienie [emoji4]
 
Cześć,

Jestem po pierwszej wizycie...
Beta po 11 dniach od owulacji 9
beta po 12 dniach 19.

Ginekolog mnie nastraszył że to może nie być ciąża. I taka beta nie wskazuje ciąży....
Musze pić dożo wody i kwas foliowy brać. Czy też tak usłyszałyście w początkowym stadium ?

Dziewczyna ze staraczek 2018 miała właśnie betę 9 mniej więcej w tym samym czasie i wszystko było ok, termin ma na sierpień:)
 
Mozliwe mozliwe, kazdy organizm jest inny i roznie trwa zagniezdzanie. Moja przyjaciółka juz kilka dni przed @ miała wysokie bety, a sąsiadka prawie tydzień po spodziewanej @ tylko 17.6i obie maja zdrowe dzieciaczki. Wszystko zalezy od długosci cyklu, endometrium, kiedy była owulacja i kiedy było zapłodnienie [emoji4]
To raczej inny przelicznik chyba. Ja na dole pod wynikiem miałam takie widełki odpowiednio do tygodnia. I moja wtedy była między 4 a 5 tyg. Pewnie to zależy od laboratorium.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry