reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Coś ostatnio tu cisza i spokój. U nas dziś dzień pełen emocji, bo syn po raz pierwszy poszedł do przedszkola. Ja się denerwuje dużo bardziej niż on. Jak to odprowadzałam to nawet nie chciał się pożegnać tylko od razu ppbieg się bawić. O 12 jadę go odebrać. Zobaczymy czy mu się podobało. Jak u was początek roku szkolnego?
 
reklama
Bardzo podobnie;) tylko że pierwszy dzień w żłobku. Synek ładnie poszedł się bawić a mnie panie wygoniły [emoji28] przed 12 idę po niego.
Coś ostatnio tu cisza i spokój. U nas dziś dzień pełen emocji, bo syn po raz pierwszy poszedł do przedszkola. Ja się denerwuje dużo bardziej niż on. Jak to odprowadzałam to nawet nie chciał się pożegnać tylko od razu ppbieg się bawić. O 12 jadę go odebrać. Zobaczymy czy mu się podobało. Jak u was początek roku szkolnego?
 
U mnie nic się nie dzieje. Weekend z książką i spacerami. :) Jedynie bobo bryka coraz intensywniej. Chyba działa na nie głośna muza i rozmowy. Może czuje przez skórę.

Początek roku szkolnego to dla mnie ciaśniejsze busy. :/ Niestety na ogół codziennie rano stoję pół godziny w busie. :D Nie jest źle, później dojdą studenci.
 
My też dziś pierwszy dzień w żłobku i jestem przerażona. Syn bawił się super, ale on jeszcze sam nie bardzo chce jeść. Nie pije z kubeczka zwykłego ani nie robi do nocnika. Boje się co to będzie [emoji12]
 
Coś ostatnio tu cisza i spokój. U nas dziś dzień pełen emocji, bo syn po raz pierwszy poszedł do przedszkola. Ja się denerwuje dużo bardziej niż on. Jak to odprowadzałam to nawet nie chciał się pożegnać tylko od razu ppbieg się bawić. O 12 jadę go odebrać. Zobaczymy czy mu się podobało. Jak u was początek roku szkolnego?
Przedszkole mamy za soba ale pocztek roku to tez obowiazki dla mnie, dopasowanie zajęć dodatkowych chlopcow do planu lekcji nie jest łatwe zwłaszcza że starszy syn ma dwa razy po 9, dwa razy po 8 lekcji i raz 7
 
Coś ostatnio tu cisza i spokój. U nas dziś dzień pełen emocji, bo syn po raz pierwszy poszedł do przedszkola. Ja się denerwuje dużo bardziej niż on. Jak to odprowadzałam to nawet nie chciał się pożegnać tylko od razu ppbieg się bawić. O 12 jadę go odebrać. Zobaczymy czy mu się podobało. Jak u was początek roku szkolnego?
To rewelacja mój jak szedł pierwszy raz 2 lata temu to nie miałam tak kolorowo. Płakał za mną i ja miałam ochotę się poplakac hehe he a po 2 tygodniach było dobrze a teraz po 2 latach to tak uwielbia swoje przedszkole że w weekend wstaje i pyta czemu go nie obudziłam do przedszkola [emoji23]
 
To rewelacja mój jak szedł pierwszy raz 2 lata temu to nie miałam tak kolorowo. Płakał za mną i ja miałam ochotę się poplakac hehe he a po 2 tygodniach było dobrze a teraz po 2 latach to tak uwielbia swoje przedszkole że w weekend wstaje i pyta czemu go nie obudziłam do przedszkola [emoji23]
Kurcze mnie to czeka za rok:)przy czy obawiam się że to bardziej mi będzie przykro niż Zuzi bo ona uwielbia inne dzieci a ja z kolei jestem tak przyzwyczajona do tych "naszych wspólnych dni, planów działania itp " że to pewnie mi będzie się bardziej zbierało na bek haha :-D
 
Hej dziewczyny któreś chętne na zamknięty wątek jeszcze?tam bardzo dużo skrobiemy a tu w sumie cisza. Podejrzewam że to może być ostatni nabór bo coraz mniej osób nowych[emoji6]
Czekamy na zgłoszenia jutro do końca dnia[emoji6]i potem @reqiem wyśle listę.
 
reklama
Hej dziewczyny któreś chętne na zamknięty wątek jeszcze?tam bardzo dużo skrobiemy a tu w sumie cisza. Podejrzewam że to może być ostatni nabór bo coraz mniej osób nowych[emoji6]
Czekamy na zgłoszenia jutro do końca dnia[emoji6]i potem @reqiem wyśle listę.
To ja się jeszcze raz przypomnę na wszelki wypadek:)
 
Do góry