reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
22 skończony, dokładnie 22 tydzień 4 dzień, a u Was?
A też byłam w poniedziałek na połówkowych i wszystko ok , jesteśmy cztery dni młodsze od Was ☺️tylko że leżę bo brzuszek twardnieje, całe szczęście że mąż pracuje z domu to zajmuje się córcia a ja tylko to co muszę to robię ☺️
 
Mi też twardnieje. Powiedziałam dziś lekarzowi o tym ale powiedział, że nic nie widzi niepokojącego. I te twardnienie brzucha czy napinanie jest normalne, mogą nawet być to delikatne skurcze przepowiadające. One po 20 tyg się zaczynają.
 
A w ciąży też piłaś? Bo ja mam podobny przepis, tylko to musi stać dobę czy dwie i potem się miesza 1:3 z wrzątkiem. Super działa, ale podobno w ciąży lepiej nie pić imbiru w takim stężeniu. I to mnie martwi, że nie będzie się czym ratować w zimie.
W ciąży nie piłam. Spytam gina czy są przeciwwskazania (ciekawe czy się zna, haha :D ). Na ogół zaczynam pić jesienią. Zawsze robię świeżą i od razu piję.
 
Moja koleżanka cały okres od jesieni do wiosny stosowała u dziewczyn (4 i 2 latka) siarę bydleca [emoji5]smakowo podobno ochydne , cenowo tez nie rewelacja ale bardzo sobie chwaliła.Dziewczyny mimo że chodzą do przedszkola to żadna nie chorowała, mimo że wiecznie w zimie a to bez rękawiczek a to czapka gdzieś krzywo i uszy na wierzchu a to mokre jak po zabawie na śniegu. Faktem jest jednak też że zarówno jak i ja swoją Zuzię tak i ona Anię i Marysię praktycznie od urodzenia hartowalysmy , zobaczymy jak będzie w tym roku [emoji5]
Ooo, nie slyszalam o tym. Gdzie mozna to zakupic i w jakiej jest postaci? :-)
 
reklama
Ja też dzisiaj byłam u lekarza, w końcu poznałam płeć na 100% będzie chłopiec[emoji4]. Teraz jescze trzeba wybrać imię[emoji6]. Lekarz zapisał mnie na badania połówkowe na 02.10 będę wtedy w 25 tygodniu ciąży i tak właśnie czytam w necie, że najczęściej takie badania robi się koło 20-22 tygodnia. Czy któraś z Was ma też tak późno badania?
 
Do góry