reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Byłam dziś na wizycie u lekarza. Mały waży już 550 gram [emoji846] wszystko wygląda ok. Rośnie jak na drożdżach [emoji16]

Ja też dzisiaj byłam u lekarza, w końcu poznałam płeć na 100% będzie chłopiec[emoji4]. Teraz jescze trzeba wybrać imię[emoji6]. Lekarz zapisał mnie na badania połówkowe na 02.10 będę wtedy w 25 tygodniu ciąży i tak właśnie czytam w necie, że najczęściej takie badania robi się koło 20-22 tygodnia. Czy któraś z Was ma też tak późno badania?
Gratuluję udanych wizyt :) Ja połówkowe miałam w 20tyg i wydawało mi się że to trochę za wcześnie, ale dr stwierdził że jest ok. Następną wizytę mam za tydzień i już się straszenie denerwuje, bo mam przodujące łożysko, ale jest szansa że się jeszcze przesunie na co bardzo liczę.
 
Gratuluję udanych wizyt :) Ja połówkowe miałam w 20tyg i wydawało mi się że to trochę za wcześnie, ale dr stwierdził że jest ok. Następną wizytę mam za tydzień i już się straszenie denerwuje, bo mam przodujące łożysko, ale jest szansa że się jeszcze przesunie na co bardzo liczę.
Mi w szpitalu stwierdzili że mam na tylnej ścianie ale bardzo blisko ujścia i musze uważać bo dodatkowo na poczatku ciazy mi sie odklejalo i dzisiaj zapytam czy się przesunęło i czy wszystko dobrze.
 
Gratuluję udanych wizyt :) Ja połówkowe miałam w 20tyg i wydawało mi się że to trochę za wcześnie, ale dr stwierdził że jest ok. Następną wizytę mam za tydzień i już się straszenie denerwuje, bo mam przodujące łożysko, ale jest szansa że się jeszcze przesunie na co bardzo liczę.
Dzięki.Umówiłam się do innej kliniki na badania połówkowe na 20.09, będę wtedy w 23 tygodniu myślę, że to już lepiej. Nie denerwuj się, będzie na pewno dobrze
 
reklama
Do góry