reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ooo to jeszcze większy, mòj miał 57cm. Kombinezon mialaś na 56? Bo właśnie tak się zastanawiam czy kupić 56 czy 62. Z reguły kombinezon jest troszke większy niż inne ubranka, dziecko też jest troche jeszcze skulone wiec ciekawe czy w 62 się nie utopi. Mój synek jest z wrzesnia więc nie potrzebowałam kombinezonu na początku. W ubranka 56 spokojnie się miescił przez jakiś czas.
 
reklama
Ooo to jeszcze większy, mòj miał 57cm. Kombinezon mialaś na 56? Bo właśnie tak się zastanawiam czy kupić 56 czy 62. Z reguły kombinezon jest troszke większy niż inne ubranka, dziecko też jest troche jeszcze skulone wiec ciekawe czy w 62 się nie utopi. Mój synek jest z wrzesnia więc nie potrzebowałam kombinezonu na początku. W ubranka 56 spokojnie się miescił przez jakiś czas.
Ja kombinezon planuję kupić w rozmiarze 62, bo 56 może okazać się tylko na chwilę
 
Dziewczyny jak Wasze zakupy? Kupujecie już coś? Ja przyznam, że nie kupiłam jeszcze nic. Mam dużo ślicznych ciuszków, które dostałam i tylko tyle. Narazie budżet zjada tzw wicie gniazdka, wymieniamy meble na bardziej funkcjonalne i czeka mnie remont łazienki w następnym tygodniu, bo jest ona w lekko opłakanym stanie
 
Dziewczyny jak Wasze zakupy? Kupujecie już coś? Ja przyznam, że nie kupiłam jeszcze nic. Mam dużo ślicznych ciuszków, które dostałam i tylko tyle. Narazie budżet zjada tzw wicie gniazdka, wymieniamy meble na bardziej funkcjonalne i czeka mnie remont łazienki w następnym tygodniu, bo jest ona w lekko opłakanym stanie
Ja zaczelam od kosmetycznych rzeczy, dla siebie po porodzie, pieluszki, kocyki, posciel, smoczki, butelki. Troche ciuszkow mam od znajomej. A wozek i lozeczko planuje kupic w kolejnych miesiacach.
 
U mnie niby 23 tydzień a jakoś dalej boje się czegokolwiek kupić. Z uwagi, że to moje 1 dziecko nie mam kompletnie nic aż wczoraj mąż się zapytał kiedy kupimy łóżeczko i usłyszał że nie wiem może za miesiąc :)
 
Ja zaczelam od kosmetycznych rzeczy, dla siebie po porodzie, pieluszki, kocyki, posciel, smoczki, butelki. Troche ciuszkow mam od znajomej. A wozek i lozeczko planuje kupic w kolejnych miesiacach.
Ja podobnie tak Ty robię a na końcu wózek lozeczko,teraz może w październiku fotelik żeby rozłożyć trochę finanse. A ubranek trochę mam od szwagierki trochę kupiłam[emoji6]czekam na przedświąteczne wyprzedaże[emoji16]
 
reklama
My musimy kupić fotelik i łóżeczko, resztę mamy. Narazie kupilam parę ubranek, mam ubrania po synku, ale muszę przejrzeć co się nadaje, ale przez to, że muszę leżeć ciągle odkładam to w czasie. J
 
Do góry