reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny jak Wasze zakupy? Kupujecie już coś? Ja przyznam, że nie kupiłam jeszcze nic. Mam dużo ślicznych ciuszków, które dostałam i tylko tyle. Narazie budżet zjada tzw wicie gniazdka, wymieniamy meble na bardziej funkcjonalne i czeka mnie remont łazienki w następnym tygodniu, bo jest ona w lekko opłakanym stanie
Ja szaleje z zakupami na całego,mam już łóżeczko ,wózek w drodze jakieś tam kosmetycznie rzeczy.... jedyne co to ubranka to ubranka kupuje stopniowo ,niestety nie mam po kim odziedziczyć [emoji6]
 
reklama
Ja podobnie tak Ty robię a na końcu wózek lozeczko,teraz może w październiku fotelik żeby rozłożyć trochę finanse. A ubranek trochę mam od szwagierki trochę kupiłam[emoji6]czekam na przedświąteczne wyprzedaże[emoji16]
Też czekam na przedświąteczne wyprzedaże [emoji16]Tylko ciekawa jestem czy będę miała siłę łazić z tym wielkim brzuchem [emoji23]
 
Ja mam od znajomej, na metce jest 68 ale mowi ze to raczej 62, a mi wydaje sie taki wielki ze chyba jednak kupie jakis mniejszy, ale tez raczej 62 [emoji4]
Chyba lepiej na 62. W końcu ile one w tym pochodzą, 2 miesiące? Ten mniejszy to kup jak już będziesz miała malucha przy sobie. Nigdy nie wiadomo jaki się urodzi, a może ten co masz będzie ok. ;)
Dziewczyny jak Wasze zakupy? Kupujecie już coś? Ja przyznam, że nie kupiłam jeszcze nic. Mam dużo ślicznych ciuszków, które dostałam i tylko tyle. Narazie budżet zjada tzw wicie gniazdka, wymieniamy meble na bardziej funkcjonalne i czeka mnie remont łazienki w następnym tygodniu, bo jest ona w lekko opłakanym stanie
Ja nie mam nic. Tzn. mam rzeczy po synku, ale i tak muszę dokupić trochę ubranek, łóżeczko, dla mnie do porodu rzeczy. Ale to dopiero w listopadzie, teraz nie mam weny jakoś..
 
Chyba lepiej na 62. W końcu ile one w tym pochodzą, 2 miesiące? Ten mniejszy to kup jak już będziesz miała malucha przy sobie. Nigdy nie wiadomo jaki się urodzi, a może ten co masz będzie ok. ;)Ja nie mam nic. Tzn. mam rzeczy po synku, ale i tak muszę dokupić trochę ubranek, łóżeczko, dla mnie do porodu rzeczy. Ale to dopiero w listopadzie, teraz nie mam weny jakoś..
Ale ten co mam jest naprawde duzy, wiec mysle ze to spokojnie 68 [emoji12] no i jednak chcialabym cieplejszy, bo ten co mam to wydaje mi sie ze bedzie dobry raczej w marcu [emoji4]
 
Ale ten co mam jest naprawde duzy, wiec mysle ze to spokojnie 68 [emoji12] no i jednak chcialabym cieplejszy, bo ten co mam to wydaje mi sie ze bedzie dobry raczej w marcu [emoji4]
No jak tak to faktycznie lepiej mieć mniejszy. Mówię tak, bo ja kupowałam kurtkę niby na 12msc, a okazało się że była dobra już jak młody miał 8 msc. A on drobniutki, więc rozmiarówka z dupy totalnie. ;)
 
No jak tak to faktycznie lepiej mieć mniejszy. Mówię tak, bo ja kupowałam kurtkę niby na 12msc, a okazało się że była dobra już jak młody miał 8 msc. A on drobniutki, więc rozmiarówka z dupy totalnie. ;)
No właśnie, te rozmiary są takie, ze niewiadomo czym sie kierować [emoji53] chcialabym kupic kombinezon teraz bo chyba jeszcze sa tansze, a pozniej beda ceny sezonowe, ale z drugiej strony wlasnie nie wiem jak duży bobo sie urodzi [emoji4]
 
No właśnie, te rozmiary są takie, ze niewiadomo czym sie kierować [emoji53] chcialabym kupic kombinezon teraz bo chyba jeszcze sa tansze, a pozniej beda ceny sezonowe, ale z drugiej strony wlasnie nie wiem jak duży bobo sie urodzi [emoji4]
No ja to samo w rozmiarach jestem zagubiona tak kupuje na oko i trudno się mówi najwyżej będą za duże albo za małe a kombinezon też już kupiłam 62 i tak się wydaje jakiś duży ale tak w sumie nie wiem jak dziecko po porodzie wygląda[emoji16]
 
Ja mam ten sam problem z szyjką i tez leżę dosyć dużo nas tu takich. Jaką miałaś szyjkę ja 30 mm wczoraj
Sorry ze dopiero odpisuje. Ja mam szyję 30, więc niby nie tak malo, ale szybko się skrocila i chyba to zaniepokoilo mojego gina. Mam pozwolenie na zwykłą aktywność, ale żadnego dzwigania, wysiłku fizycznego czy długich spacerów.

Dziewczyny jak Wasze zakupy? Kupujecie już coś? Ja przyznam, że nie kupiłam jeszcze nic. Mam dużo ślicznych ciuszków, które dostałam i tylko tyle. Narazie budżet zjada tzw wicie gniazdka, wymieniamy meble na bardziej funkcjonalne i czeka mnie remont łazienki w następnym tygodniu, bo jest ona w lekko opłakanym stanie
Mnie się wczoraj mąż zapytał czy my już wszystko mamy dla dziecka. Trochę zdębiałam, bo jak miesiąc temu widział że przeglądam ubranka w Internecie to stwierdził, że chyba nie zamierzam nic kupować, bo jest zdecydowanie za wczesnie. W sumie to my mamy już takie grubę rzeczy jak wózek, łóżeczko, fotelik i wanienke po starszym synu. Musimy dokupić ubranka, kosmetyki, artykuły higieniczne, trochę tekstyliów i monitor oddechu. Ustaliliśmy że powoli zacznę kompletować ubranka, bo chce poszukać jakiś okazji na olx i allegro.
 
No właśnie, te rozmiary są takie, ze niewiadomo czym sie kierować [emoji53] chcialabym kupic kombinezon teraz bo chyba jeszcze sa tansze, a pozniej beda ceny sezonowe, ale z drugiej strony wlasnie nie wiem jak duży bobo sie urodzi [emoji4]
Myślę że w styczniu też już mogą być przeceny na zimowe rzeczy. I po świętach wyprzedaże. :) Najdrożej chyba będzie teraz, jesienią. :)
No ja to samo w rozmiarach jestem zagubiona tak kupuje na oko i trudno się mówi najwyżej będą za duże albo za małe a kombinezon też już kupiłam 62 i tak się wydaje jakiś duży ale tak w sumie nie wiem jak dziecko po porodzie wygląda[emoji16]
Dlatego ja wcześniej kupuje tylko body i spodenki, legginsy. Takie sezonowe ciuszki to lepiej na bieżąco, bo dzieci czasem dziwnie rosną ;)
Dziecko po porodzie jest malutkie, mój miał 55cm i topił się w 56. Także nie przewidzisz. :)
 
reklama
Do góry