reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Czesc Dziewczyny
Mam prośbę do mam ktore znają juz płeć swojego dzidziusia:)
Czy moglibyście wpisać sobie na Youtube
baking soda gender test
I zrobić taki test w domu, z sodą i moczem, by móc potwierdzić czy zgadza sie płeć dziecka z Usg a z tym domowym testem?
Dziekuje :)
Czekam z ciekawością na wpisy :)
Pozdrawiam
 
Czesc Dziewczyny
Mam prośbę do mam ktore znają juz płeć swojego dzidziusia:)
Czy moglibyście wpisać sobie na Youtube
baking soda gender test
I zrobić taki test w domu, z sodą i moczem, by móc potwierdzić czy zgadza sie płeć dziecka z Usg a z tym domowym testem?
Dziekuje :)
Czekam z ciekawością na wpisy :)
Pozdrawiam
Opisz jak to wykonać to więcej osób zrobi [emoji6]
 
Test sody oczyszczonej. Do niewielkiej ilości porannego moczu wsypujemy ok. łyżeczkę sody oczyszczonej. Jeśli mieszanka zacznie się obficie pienić albo przypominać napój gazowany – oznacza to chłopca. Z kolei jeśli pojawi się niewielka ilość bąbelków – oznacza to dziewczynkę.
 
A dziewczyny bo ta rozmiarówka jest taka poje.....Leon jak się urodził miał 50 cm a ja ciuszki na 56i się topił. Na szybko kupiłam parę na 50 a po miesiącu już były za małe. Albo po 2 tyg. Już nie pamietam. W każdym bądź razie się wkurzyłam bo nie wszystkie zdążyłam ubrać. Teraz dla małej też kupiłam na 50 ale dosłownie kilka. Najwyżej się rekawki podwinie a na spioszki skarpetki założy [emoji6] siedzę i czekam na po pobranie krwi po tej paskudnej glukozie. Na dodatek dziś się ujowo czuję. Chyba postawię sobie maka dziś [emoji12] nie dziwcie się bo w De można wybrać albo z czekaniem 2 godzinnym albo 1 godzinnym .Z 2 godzin trzeba rano i na czczo a z 1 godzinnym można po południu.

Ty który robiłaś? Ja jestem zapisana na ten mały bezpłatny. Masz już położną? Ja dopiero napisałam do jednej Pani...właściwie to chodzi mi tylko żeby po porodzie ktoś do mnie zajrzał parę razy i ewentualnie był pod telefonem.
 
Ty który robiłaś? Ja jestem zapisana na ten mały bezpłatny. Masz już położną? Ja dopiero napisałam do jednej Pani...właściwie to chodzi mi tylko żeby po porodzie ktoś do mnie zajrzał parę razy i ewentualnie był pod telefonem.
Mi położna bardzo przy dziecku pomogła, zwłaszcza przy karmieniu, bo mieliśmy problem by karmić cycem, nie chciał ssać na początku i pokazała mi jak się masuje brzuszek by zapobiec kolkom.
 
reklama
Do góry