reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Cześć Dziewczyny,
Można jeszcze dołączyć?
Spodziewam się synka, termin z OM na 18.01.2019.
Dawno nie pisałam na BB, na początku ciąży troszkę Was podczytywałam, ale problemy techniczne uniemożliwiły mi dołączenie wówczas. Teraz mam troszkę więcej czasu i powoli pora bym przygotowała się na nowego członka rodziny. Liczę na Wasze wsparcie a i sama chętnie posłużę dotychczasowym doświadczeniem :-)
 
Cześć Dziewczyny,
Można jeszcze dołączyć?
Spodziewam się synka, termin z OM na 18.01.2019.
Dawno nie pisałam na BB, na początku ciąży troszkę Was podczytywałam, ale problemy techniczne uniemożliwiły mi dołączenie wówczas. Teraz mam troszkę więcej czasu i powoli pora bym przygotowała się na nowego członka rodziny. Liczę na Wasze wsparcie a i sama chętnie posłużę dotychczasowym doświadczeniem :-)

Jasne , tutaj niestety niewiele się dzieje , ale może się rozkręci [emoji6]

Twoja pierwsza dzidzia ? Skąd jesteś ?
 
Jasne , tutaj niestety niewiele się dzieje , ale może się rozkręci
emoji6.png


Twoja pierwsza dzidzia ? Skąd jesteś ?
Reqiem, mam już trzech synów :-) W różnym wieku.
Mam ogromne pragnenie na córeczkę więc zdecydowałam się na kolejną ciążę, jednak i tym razem będzie chłopiec.
Chyba nie dane mi zaznać porannych fochów, którą sukieneczkę założymy do przedszkola :-/
Mieszkam pod Warszawą.
Ostatnio jakoś tak wyhamowałam i zaczęłam się nudzić, a ponadto zdałam sobie sprawę, że pora przygotowywać się na nadejście nowego członka rodziny. Mój najmłodszy ma już prawie 5 lat więc pozapominałam jakie standardy obowiązują przy porodzie i noworodku :-) Nie znam też obecnych zaleceń czy rekomendacji. Zastanawiam sie nad zakupem wózka, a w tym to jestem kompletnie zielona,bo ten co mam kupowałam 13 lat temu, spełnił swoją role wyśmienicie, jednak jest już mocno wysłużony, a ilość wózków w necie i ich funkcji mnie przearaża. Może coś polecisz? Podejrzewam, że obecne wózki mogą mieć bajery o jakich nawet mi się nie śniło :-)
 
Reqiem, mam już trzech synów :-) W różnym wieku.
Mam ogromne pragnenie na córeczkę więc zdecydowałam się na kolejną ciążę, jednak i tym razem będzie chłopiec.
Chyba nie dane mi zaznać porannych fochów, którą sukieneczkę założymy do przedszkola :-/
Mieszkam pod Warszawą.
Ostatnio jakoś tak wyhamowałam i zaczęłam się nudzić, a ponadto zdałam sobie sprawę, że pora przygotowywać się na nadejście nowego członka rodziny. Mój najmłodszy ma już prawie 5 lat więc pozapominałam jakie standardy obowiązują przy porodzie i noworodku :-) Nie znam też obecnych zaleceń czy rekomendacji. Zastanawiam sie nad zakupem wózka, a w tym to jestem kompletnie zielona,bo ten co mam kupowałam 13 lat temu, spełnił swoją role wyśmienicie, jednak jest już mocno wysłużony, a ilość wózków w necie i ich funkcji mnie przearaża. Może coś polecisz? Podejrzewam, że obecne wózki mogą mieć bajery o jakich nawet mi się nie śniło :-)
O wow czterech synów ? To wesoło będziesz miała [emoji6] u mnie pierwsza dzidzia więc doświadczenia zupełnie brak . A skąd jesteś? My przy wyborze wózka kierowaliśmy się głównie funkcjonalnościa, wzięliśmy uniwersalny oliwkowy kolor żeby był w razie czego w przyszłości dla synka , jeżeli uda nam się takiego spłodzić [emoji6] teraz czekamy na dziewczynkę . A wózek to calletto classic [emoji6]
 
reklama
Do góry