reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Cześć, oliwka oczywiście można, ale lepsze są emolienty do skóry atopowej. U nas też się łuszczyła Marysi skóra i pomoglo
 
reklama
Hej, jakąs suchą skure ma nasz synek
.. Do tejnpory dodaje oliwki do wanienki do kąpania.. czy mozna takiego bobasa nasmarowac oliwką?
Pewnie łuszczy się tak jak każdemu mu noworodkowi po urodzeniu. To normalne i minie. Ja nie używam oliwki, polecam kąpiele w krochmalu. [emoji4] A emolienty to dopiero jak faktycznie dermatolog zaleci.
 
Pewnie łuszczy się tak jak każdemu mu noworodkowi po urodzeniu. To normalne i minie. Ja nie używam oliwki, polecam kąpiele w krochmalu. [emoji4] A emolienty to dopiero jak faktycznie dermatolog zaleci.
Ja zwykłego żelu używam dla malucha i skórką zlazila i przestała. Oliwek nie używam też ale pediatra mówiła zebym smarowała witamina A. Chyba z 2x to zrobiłam ale i tak ta skóra musi się zluszczyc..
 
O krochmalu czytałam, że jest dobry przy odpażeniach... My używamy kremu pieluszkowego "zaspa"... Definitywnie najlepszy... Od nawet od masci na recepte od pediatry... Jutro przetestuje emolium i dam znać jak skórka synka...
Pewnie łuszczy się tak jak każdemu mu noworodkowi po urodzeniu. To normalne i minie. Ja nie używam oliwki, polecam kąpiele w krochmalu. [emoji4] A emolienty to dopiero jak faktycznie dermatolog zaleci.
1549337957224.jpeg
 
To skóra się łuszczy??????
Byłam przekonana, że to schodząca maź płodowa, która chroni dziecko przed wodami płodowymi.
Ja nie smaruję niczym póki co.
 
Jaką macie temperaturę w pokojach waszych pociech... Z tego co mi zalecano temparatura u noworodka powinma byc 20st.... A co z miesięcznym niemowlaczkiem? Ile grzejecie? Ja mam na dzisiaj pomiedzy 20 a 21 stopni.
 
reklama
Do góry