reklama

Halo halo styczen 2019

Jagna8

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Baby blues kojarzy mi się z okresem po porodzie, ten pierwszy czas połogu. Zaś depresja poporodowa to poważniejszy temat i może pojawić się później. Ale mogę się mylić. Rozumiem Cię, czekanie to też nie jest moja mocna strona. Robisz wszystko co możesz dla swojego synka, na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Komunia drugiego dziecka to też duże przeżycie. Wspieram Cię myślami, pamiętaj że jak sobie nie radzisz, to trzeba wołać o pomóc. Mąż, rodzeństwo, przyjaciele albo psycholog.

reklama

Mama Stacha

&Franka&Janka
Miasto
Żyrardów
Rozwiązania
0
Jagna, dzięki za wsparcie. Widzisz, szybciej od "obcych" się je otrzyma niż od bliskich. Mężowi mówię wprost, że coś się ze mną dzieje nie tak, używam nawet słowa depresja, a on chyba bagatelizuje i mi jeszcze dokłada . . . Zawsze byłam bardzo silna psychicznie, więc może trudno mu uwierzyć . . .

Xenka C

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jagna, dzięki za wsparcie. Widzisz, szybciej od "obcych" się je otrzyma niż od bliskich. Mężowi mówię wprost, że coś się ze mną dzieje nie tak, używam nawet słowa depresja, a on chyba bagatelizuje i mi jeszcze dokłada . . . Zawsze byłam bardzo silna psychicznie, więc może trudno mu uwierzyć . . .
Depresja moze dopasc w kazdym momencie... A może dopadł cie stres... Stres tez duzo zdrowia kosztuje... Stres to jakby lęk a lęk to cos czego nie ma:-) wiec nie ma co sie martwić czyms czego nie ma... Ja tak to sobie tlumacze.. idzie lato glowa do gory;-)

reqiem

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
1
hej kochani , witam serdecznie udało nam się termin na połowe stycznia :) pozdrawiam :)
Hej witamy witamy , gratulacje ! Tylko tu styczniowki 2019, musiałabyś szukać 2020 bo tu wątek rozpakowany , powoli przygasa

Moni2791

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Halo dziewczyny ! Wieki mnie tu nie było.. co u was ? Mam nadzieję ,że wszystkie porody zakończyły się szczęśliwie ? Nie dam rady wszystkiego nadrobić , wszystko u was ok ? Moja Jagoda urodziła się 16.01 sn 3160 ,53 cm ,w szpitalu spędziłyśmy długie 2 tyg z zakażeniem układu moczowego ,początek nie był kolorowy było ciężko ale odpukac dajemy radę , mała jest bardzo wymagająca ,na minutę nie można jej zostawić czy odłożyć z rączek