)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Jagna8

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Baby blues kojarzy mi się z okresem po porodzie, ten pierwszy czas połogu. Zaś depresja poporodowa to poważniejszy temat i może pojawić się później. Ale mogę się mylić. Rozumiem Cię, czekanie to też nie jest moja mocna strona. Robisz wszystko co możesz dla swojego synka, na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Komunia drugiego dziecka to też duże przeżycie. Wspieram Cię myślami, pamiętaj że jak sobie nie radzisz, to trzeba wołać o pomóc. Mąż, rodzeństwo, przyjaciele albo psycholog.

reklama

Mama Stacha

&Franka&Janka
Miasto
Żyrardów
Rozwiązania
0
Jagna, dzięki za wsparcie. Widzisz, szybciej od "obcych" się je otrzyma niż od bliskich. Mężowi mówię wprost, że coś się ze mną dzieje nie tak, używam nawet słowa depresja, a on chyba bagatelizuje i mi jeszcze dokłada . . . Zawsze byłam bardzo silna psychicznie, więc może trudno mu uwierzyć . . .

Xenka C

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jagna, dzięki za wsparcie. Widzisz, szybciej od "obcych" się je otrzyma niż od bliskich. Mężowi mówię wprost, że coś się ze mną dzieje nie tak, używam nawet słowa depresja, a on chyba bagatelizuje i mi jeszcze dokłada . . . Zawsze byłam bardzo silna psychicznie, więc może trudno mu uwierzyć . . .
Depresja moze dopasc w kazdym momencie... A może dopadł cie stres... Stres tez duzo zdrowia kosztuje... Stres to jakby lęk a lęk to cos czego nie ma:-) wiec nie ma co sie martwić czyms czego nie ma... Ja tak to sobie tlumacze.. idzie lato glowa do gory;-)

reqiem

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
1
hej kochani , witam serdecznie udało nam się termin na połowe stycznia :) pozdrawiam :)
Hej witamy witamy , gratulacje ! Tylko tu styczniowki 2019, musiałabyś szukać 2020 bo tu wątek rozpakowany , powoli przygasa

Moni2791

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Halo dziewczyny ! Wieki mnie tu nie było.. co u was ? Mam nadzieję ,że wszystkie porody zakończyły się szczęśliwie ? Nie dam rady wszystkiego nadrobić , wszystko u was ok ? Moja Jagoda urodziła się 16.01 sn 3160 ,53 cm ,w szpitalu spędziłyśmy długie 2 tyg z zakażeniem układu moczowego ,początek nie był kolorowy było ciężko ale odpukac dajemy radę , mała jest bardzo wymagająca ,na minutę nie można jej zostawić czy odłożyć z rączek

Jagna8

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Halo dziewczyny ! Wieki mnie tu nie było.. co u was ? Mam nadzieję ,że wszystkie porody zakończyły się szczęśliwie ? Nie dam rady wszystkiego nadrobić , wszystko u was ok ? Moja Jagoda urodziła się 16.01 sn 3160 ,53 cm ,w szpitalu spędziłyśmy długie 2 tyg z zakażeniem układu moczowego ,początek nie był kolorowy było ciężko ale odpukac dajemy radę , mała jest bardzo wymagająca ,na minutę nie można jej zostawić czy odłożyć z rączek
Gratulujemy córeczki :)

Jagna8

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jak tu cicho.
Jak tam Wasze pociechy? Jak się odnajdujecie w roli mamy? Rozszerzacie dietę swoim maluchom? Jak Wasza forma, zgubiłyście ciążowy nadbagaż?
MamaStacha jak samopoczucie?
Zagląda tu jeszcze ktoś? :)

Mama Stacha

&Franka&Janka
Miasto
Żyrardów
Rozwiązania
0
Witam się,
Mój "maluszek" ma już 9kg, rozwija się prawidłowo, próbuje raczkować, jest na etapie poszukiwania najlepszej techniki przemieszczania się. Nadal jest bardzo radosny. Zęby podejrzewam będą "lada dzień". Dietę już powolutku rozszerzamy, bez specjalnego planu, daję próbować co się nawinie.
Kilogramy ciążowe zrzuciłam jeszcze przed ukończeniem przez młodego 4 mcy, bardzo szybko mi tym razem poszło, ale zostały mi 3kg nadprogramowe, które złapałam przed ciążą. Moja "depresja" nadal jest, w zależności od dnia, ale chyba jest ciut gorzej niż było. Od jutra chcę wrócić do niewielkiej aktywności fizycznej więc liczę na poprawę.
A co u Was?

reklama

Jagna8

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam się,
Mój "maluszek" ma już 9kg, rozwija się prawidłowo, próbuje raczkować, jest na etapie poszukiwania najlepszej techniki przemieszczania się. Nadal jest bardzo radosny. Zęby podejrzewam będą "lada dzień". Dietę już powolutku rozszerzamy, bez specjalnego planu, daję próbować co się nawinie.
Kilogramy ciążowe zrzuciłam jeszcze przed ukończeniem przez młodego 4 mcy, bardzo szybko mi tym razem poszło, ale zostały mi 3kg nadprogramowe, które złapałam przed ciążą. Moja "depresja" nadal jest, w zależności od dnia, ale chyba jest ciut gorzej niż było. Od jutra chcę wrócić do niewielkiej aktywności fizycznej więc liczę na poprawę.
A co u Was?
Mój jest dalej kolosikiem i mamy już 9,5 kg! Jest co przytulać :)
Jeszcze nie raczkuje, robi obroty plecy-brzuch i na brzuchu przekręca się, prawie zawsze w przeciwnym kierunku niż ruchy zegara. Do przodu nic, im bardziej się stara, tym bardziej się odpycha do tyłu :p A ruszałby się non stop.
Z zdrowiem u nas wszystko już ok, jesteśmy pod kontrolą poradni nefro i rehabilitacji, ale mówią że wszystko jest dobrze, mały ładnie się rozwija, tylko musimy być pod obserwacją jeszcze. No to się obserwujemy.
Mój ma 2 zęby. Najchętniej wyrwałby nam jedzenie z talerza, ale musi cierpliwie zjadać swoje papki. Jak będzie sam siadał to spróbuję BLW.
Gratuluję fizycznej formy! Ja jestem taka gruba jak nigdy nie byłam. A byłam swego czasu laska 56 kg przy 172 cm. W żadne stare spodnie się nie mieszczę.
Nie dawaj się gorszym dniem! Jak przychodzą trudne chwile pisz tutaj, zawsze jakaś mama wesprze dobrym słowem :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry