reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A te kaszki są na wodzie?
Screenshot_20190912-120317_WhatsApp.jpeg
 
A manne robisz tą zwykłą czy z tych dla dzieci?
Hej! Ja karmie na żądanie i piers to zdecydowanie nadal podstawa u nas. Do południa dostaje na zmiane kaszke (mam gotowa jaglano ryzowa, ale czysta bez dodatkow i bez cukru) albo zwykla manne przygotowuje je na wodzie i dodaje owoce , np jedna sliwke 1/3 banana i trzy malinki rozgniecione widelcem. Albo jogurt naturalny plus owoce, lub jak nie mam weny i owocow to gotowy mus z tubki.
Po południu koło 16 je obiad, najczęściej w formie blw, warzywa na parze plus jakies klopsiki miesne, łosoś albo inna rybka. Albo zupa to podaje lyzeczka, np dzisiaj pomidorowa z ryżem. Tylko dla niej ciut dluzej pogotuje ryż i oczywiacie bez soli.
Oczywiscie raz na jakis czas słoiczek, ale córcia wyraznie nimi gardzi, jedynie akceptuje takie z cielecina.. sloiczek z ryba nie przejdzie nawet łyżeczka, a za to swieza rybe bardzi lubi.

Na noc nie daje nic. Cycek, a przy pierwszej pobudce butelka mm bo jednak zdecydowanie lepiej spi.

Co do kaszek to dramat z tym cukrem, dostaliśmy jakas kaszke "na dobranoc " i nawet myslalam zeby spróbować, ale tam na porcje jesy 2.5 lyzeczki curku dodanego, juz nie mowiac o tym z owocow.. ! No kurde to nawet ja sobie nie slodze tyle herbaty...
 
reklama
Do góry