reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Halo halo styczen 2019

Jagna8

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mam pytanie, ubieracie swoim dzieciom buty na spacer? My do tej pory nie zakładaliśmy, tylko ciepłe skarpetki, ale ciotki mnie atakują i już zgłupiałam...
I drugie pytanie. Stosujecie BLW? Jak przemycacie mięso?

reklama

paulenka91

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Mam pytanie, ubieracie swoim dzieciom buty na spacer? My do tej pory nie zakładaliśmy, tylko ciepłe skarpetki, ale ciotki mnie atakują i już zgłupiałam...
Olek nie zapowiada się żeby szybko chodził więc kupiłam takie za radą dziewczyn
Co do blw nie pomoge bo u nas idzie jak krew z nosa jedzenie.
Screenshot_20191006-162950.jpeg

reqiem

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
1
W wozku nie, ubieram drugie grube skarpety i jak trzeba to kocykiem przykrywam albo teraz jak było tak zimno to osłona na wózek, ale mam w torebce takie buciki z elastyczna podeszwa i czasami wyjme mała i stawiam ja koło ławki zeby sobie pochodziła wtedy tylko ubieram.
Blw stosuje, robie pulpeciki na parze z miesa mielonego, albo miesko z zupy na kawałeczki szarpie.

Kokoszka356

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jak dziecko nie chodzi to bez sensu takie typowe butki zakładać bo to nie wygodne

Linoone

Moderator
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Nie ubieram butów na razie. Cieplejsze skarpetki i ew kocyk na razie wystarczają.
Moja na blw, nic nie przemycam, bo ona na szczęście wszystko je.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry