reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja mam wizytę dopiero 30 mają, wg. moich obliczeń to będzie 8+0. A dzisiaj do pracy od 9 do 21-to stojąca praca, ale co gorsze dziś sama na zmianie;( z kim tu pogadać?:)
 
Dokładnie tak. B jest na ciążę więc po L4 widac że ciążowe, ale mnie po prostu zastanawia czy jeszcze zaświadczenie nie trzeba donieść. Nikt ode mnie tego nie woła póki co, ale moja kierowniczka nie wszystko umie dopilnować a ja nie chcę problemów później.

Ale już wiem że L4 całą ciąże noszę do pracy - dzięki dziewczyny :)
Nie trzeba zaświadczenia bo samo l4 z kodem B jest poinformowaniem pracodawcy o ciąży i wystarczy żeby wypłacić 100% chorobowego. Inna sprawa że niektórzy tego wymagają, chociaż nie powinni.
 
Hej, piekny dzien sie zapowiada [emoji4] powinnam wstac i ogarniac sie na wizyte, ale tak jak niektore z Was ciagle jestem spiaca [emoji4] ja biore tylko pregna plus, tam juz jest kwas foliowy.
Milego dnia, trzymam kciuki za kazda wizyte i prosze o kciuki za moja [emoji110]
 
Hej, piekny dzien sie zapowiada [emoji4] powinnam wstac i ogarniac sie na wizyte, ale tak jak niektore z Was ciagle jestem spiaca [emoji4] ja biore tylko pregna plus, tam juz jest kwas foliowy.
Milego dnia, trzymam kciuki za kazda wizyte i prosze o kciuki za moja [emoji110]
Trzymam ✊ i czekamy na relacje!
 
Jak myślicie, warto byłoby stosować coś profilaktycznie na rozstępy?
 
reklama
Do góry