reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Przedstawiam mojego Bejbika [emoji173][emoji173][emoji173] jest akcja serduszka ale nie sluchalam bo Pani Dr. Powiedziala ze dzidzius jest za malutki zeby go meczyc fala z dopplera. Takze nie denerwujcie sie jesli nie chca Wam wlaczyc dzwieku! [emoji4] tp 15 stycznia [emoji7]
1527162544366.jpg
 

Załączniki

  • 1527162544366.jpg
    1527162544366.jpg
    320,8 KB · Wyświetleń: 297
Na Instagramie jest taki profil "mamaginekolog". Jest to młoda fajna kibitka, ktora jest ginekologiem oprócz tego szczęśliwą mamą i prowadzi bloga gdzie przemyca wiedzę medyczną dla kobiet w ciąży oraz kobiet w wieku rozrodczym i dla małych dzieci itp. Otworzyła bloga oraz kilka produktów w tym segregatory medyczne właśnie dla kobiet w ciąży i do takiego segregatora jest dołączona zapinka " jestem w ciąży" i generalnie po całej Polsce rozsyłane sa te zapinkiz magiczną mocą i wiele kobiet które długo starały się o dziecko dostajac taką zapinkę nagle szczęśliwie zaszły w ciążę może ktoś o to nie wierzyć ale nawet jeżeli to tylko czysty przypadek to naprawdę bardzo miły. Fajną sprawą jest to że nie można na takiej zapinki kupić osobno tylko dostajesz ją od jakiejś miłej dziewczyny która wysyła ci ją z "dobrymi fluidami"
Super sprawa :-) i jeszcze działa. To teraz możesz ją wysłać kolejnej przyszłej mamie ?
 
@Michalina2018 jeśli bardzo się martwisz to idź prywatnie, ale jakby co to ja też czekam jeszcze 3 tygodnie do pierwszej wizyty, damy radę:* I na początku serduszko tylko się ogląda, tzn widać jak bije, nie puszczają dźwięku bo to chyba szkodzi na takim etapie. Jeśli chodzi o ten 10 tydzień, wystarczy że byłaś u lekarza, nie trzeba mieć karty ciąży z tego okresu, bez problemu wystawią zaświadczenie jeśli się starasz o becikowe.
 
Hej dziewczynki,ja juz po wizycie,i mam.mieszane uczucia.wizyta na nfz juz sie.srednio zaczęła bo nieuprzejmym pytaniem- dużo kobiet tam jeszcze czeka?ginekolog zrobila.usg ktore trwało 5 sekund- zobaczyła pęcherzyk ciążowy 22 mm i stwierdziła-ciąża jest ale.nie będziemy gmerac i zakończyła badanie.wiek.ciąży oceniła po tym błyskawicznym usg na 7t2d(wg ostatniej miesiaczki wychodzi 7t3d wiec spoko).ale znow nie.słyszałam serduszka....zapytalam ją o.to to mnie zbyła ze posłuchamy na następnej wizycie na która mam sie.umówić za 3 tygodnie,nie.chciała założyć karty ciąży (choć za te trzy tygodnie to bede.po skończonym 10 tyg- na socjal i tak sie nie łapie,ale.chodzi mi.o zasade).wiec niby udało mi sie.dojrzeć że ciąża rośnie (w zeszłym tygodniu pecherzyk 12mm) ale wciąż nie.słyszałam serduszka:(mam straszną ochote umówić sie.gdziekolwiek.prywatnienie na usg jeszcze.dziś,bo tak bardzo czekałam na ta wizytę,a sie.rozczarowałam....co.robić?
Michalinko bierz telefon i szukaj prywatnie. Niech zobaczy co i jak a potem dopiero na NFZ żeby za badania nie płacić. Ja chodzę tylko prywatnie bo na NFZ właśnie tak ws, ystko wygląda. Głowa do góry
 
reklama
Do góry