• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
U nas też będzie ciężko z imieniem..
Mi na dziewczynkę podoba się od zawsze Zuzia ale tak dużo mam w okolicy że już nie chcę, poza tym Izabela, Weronika, Kinga ale wątpię żeby mąż któreś zaakceptował[emoji28] nasze mamy mają na imię Maria i Zofia - może w tym kierunku pójdziemy [emoji848]
Na synka będzie bardzo ciężko bo z pierwszym był problem;) jeszcze mamy dużo czasu na rozmyślania.
 
reklama
U nas też będzie ciężko z imieniem..
Mi na dziewczynkę podoba się od zawsze Zuzia ale tak dużo mam w okolicy że już nie chcę, poza tym Izabela, Weronika, Kinga ale wątpię żeby mąż któreś zaakceptował[emoji28] nasze mamy mają na imię Maria i Zofia - może w tym kierunku pójdziemy [emoji848]
Na synka będzie bardzo ciężko bo z pierwszym był problem;) jeszcze mamy dużo czasu na rozmyślania.
Weronik też strasznie dużo jest
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry