reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Sukienke mialam koronkowa różowa dopasowana i było widac,ale już w rodzinie męża wiedzą także się rozeszło i każdy gratulował.[emoji6] Panna młoda też w ciąży 21tydzien i już na początku wesela nospa magnez bo bóle szczerze mówiąc jakoś bardziej brałam to do siebie,szkoda mi jej było bo tu bawić się musiała bo to jej wesele.moj mąż mnie oszczędzał bo w sumie odkąd w ciąży jestem nie tańczyłam i bałam się że zaraz będzie coś i ten pęcherz.
Masz jakies zdjecia, pochwal no sie [emoji16] mi sie marzy wesele jakies a tu lipa nikt sie hajtać nie chce [emoji16]
 
reklama
Fajne spodenki!

My idziemy na wesele jesienią, to będzie 6 miesiąc więc na bank będzie widać. Sukienkę kupię w ostatniej chwili, ale nie mam pojęcia jaki krój.. chcę wyglądać ładnie, a nie jak wieloryb.. ;)
 
Masz jakies zdjecia, pochwal no sie [emoji16] mi sie marzy wesele jakies a tu lipa nikt sie hajtać nie chce [emoji16]
A właśnie nie mam nic na telefonie [emoji16] ja lubię ogólnie wesela ale wczoraj mi nie podpasowalo w ogóle. Jestem też zestresowana wizyta u lekarza,4 tyg u niego nie byłam, boje się jakoś[emoji50]
 
Paulenka szkoda że nie masz zdjęć, trochę byśmy podglądały [emoji41]
Jedziemy na Kraków;) chce zobaczyć ten ogród doświadczeń i wg. Kto z Krakowa?
 
A ja wczoraj też byłam na weselu. Godzinę przed ślubem zaczęłam się szykować i okazało się że nie mogę się dopiąć w sukience którą sprawdzałam czy wejdzie w zeszły weekend! W efekcie w ostatniej chwili musiałam założyć inna ale taki krój w którym bardziej było widać. Fajnie było, tańczyłam do 2:30 :) Mam jeszcze wesele w sierpniu i we wrześniu więc bez jakiejś sukienki dodatkowej na wesela w ciąży się nie obejdzie .
 
reklama
Do góry