reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Spróbuj maścią clotrimazol[emoji6]ja jak nie miałam nic to nią się ratowałam, bez recepty
Tak tak, potwierdzam, kosztuje kilka złotych, a jest boska. Lekarz polecił mi nia smarować, przed i po basenie. I wietrz tam, po domu czy po ogródku w sukience śmigaj bez bielizny to się te bakterie nie bedą miały jak rozwijać [emoji4][emoji4]
 
reklama
Kciuki za dzisiejsze wizyty, czekamy na dobre wieści i zdjęcia dzieciaczków [emoji7]
Wstałam z bolącym gardłem że śliny nie mogę przełykać, super[emoji848]
A no właśnie miałam pytać czy zapinacie pasy w samochodzie czy już nie?
 
Dziewczyny tam a kalendarzu ktoś mi pisał kilka dni temu o zmiane i chyba zapomnialam zmienic, a teraz nie znajde to jak cos to mi napiszcie jeszcze raz [emoji8] ja dzisiaj wolne mam to planuje leczo zrobic, ciasto z galaretka bo mam peło brzoskwin od taty, i polezec na hamaku bo mi maz zamontował [emoji16] pokaże Wam coś jak u mojego ojczulka można się obłowić [emoji173]Zobacz załącznik 880470Zobacz załącznik 880471Zobacz załącznik 880472
Jakie pyszności! Ostatnio mam chcice na owoce ,jadłabym co chwilę [emoji4]
 
Dziewczyny tam a kalendarzu ktoś mi pisał kilka dni temu o zmiane i chyba zapomnialam zmienic, a teraz nie znajde to jak cos to mi napiszcie jeszcze raz [emoji8] ja dzisiaj wolne mam to planuje leczo zrobic, ciasto z galaretka bo mam peło brzoskwin od taty, i polezec na hamaku bo mi maz zamontował [emoji16] pokaże Wam coś jak u mojego ojczulka można się obłowić [emoji173]Zobacz załącznik 880470Zobacz załącznik 880471Zobacz załącznik 880472

Same pyszności[emoji39]

Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty:

23.07:
@paulenka91 wizyta,
@violetta.sc prenatalne,
@bojąca wizyta,
@Asia92 wizyta,
@eulalia83wizyta

24.07 - @Gosia892 wizyta , @Dariana wizyta
25.07 - @Dariana diabetolog,
26.07 - @Misza95 wizyta,
27.07 - @Anga79 wizyta
30.07 - @Monika 11118 wizyta, @Stelka38 wizyta, @MojrAnka wizyta
31.07 - @marzenka1810 wizyta, @Lilli1234 wizyta @Kokoszka356 wizyta, @martag86 połówkowe
01.08 - @reqiem wizyta
02.08 - @Tasza wizyta
03.08 - @kropka4x4 wizyta, @Camilla29love wizyta
06.08 - @martag86 wizyta
07.08 @justys0702 wizyta
08.08 - @olakaczmarek7 wizyta, @Justyna16235
09.08 - @Asiula86 wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe, @Anga79 połówkowe
20.08 - @MojrAnka połówkowe
21.08 - @eulalia83 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe
30.08 - @Asiula86 połówkowe, @perell wizyta
31.08 - @Lilli1234 wizyta,
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to dopisze.

Nowy tydzień przed nami, dzisiaj sporo wizyt, trzymamy kciuki i czekamy na wieści i foteczki [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173]

Kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj :-)[emoji110]

Dziewczyny a ilu z Was też się pomylili co do płci na prenatalnych?
U mnie na prenatalnych chłopiec, a w tygodniu dziewczynka.

Mam znajomą, której połówkowych mówili, że chłopak a na połówkowych okazało się że dziewczynka :)

Uff skończyłam późnym wieczorem ;) tylko chciałam zrobić fotkę na modelu [emoji7] model nie chciał współpracować więc zdjęcie do kitu;)Zobacz załącznik 880179Zobacz załącznik 880180Zobacz załącznik 880181Zobacz załącznik 880182

Bardzo fajne :-)


Jak pięknie :-)


Ja właśnie czekam na pobranie krwi żeby mieć na jutro wynik :)
 
Dziewczyny tam a kalendarzu ktoś mi pisał kilka dni temu o zmiane i chyba zapomnialam zmienic, a teraz nie znajde to jak cos to mi napiszcie jeszcze raz [emoji8] ja dzisiaj wolne mam to planuje leczo zrobic, ciasto z galaretka bo mam peło brzoskwin od taty, i polezec na hamaku bo mi maz zamontował [emoji16] pokaże Wam coś jak u mojego ojczulka można się obłowić [emoji173]Zobacz załącznik 880470Zobacz załącznik 880471Zobacz załącznik 880472
To dopisz mi wizytę 13 sierpnia,bo zapomniałam Ci ostatnio razem z tym połówkowym napisać... [emoji16]
 
Kciuki za dzisiejsze wizyty, czekamy na dobre wieści i zdjęcia dzieciaczków [emoji7]
Wstałam z bolącym gardłem że śliny nie mogę przełykać, super[emoji848]
A no właśnie miałam pytać czy zapinacie pasy w samochodzie czy już nie?
Ja zapinam pasy ,niewiem jak to będzie z większym brzuszkiem. Powiem wam że sobie nie wyobrażam jeździć bez pasów ,porostu jakoś dziwnie się czuję jak mam nie zapięte [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Same pyszności[emoji39]



Kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj :-)[emoji110]



Mam znajomą, której połówkowych mówili, że chłopak a na połówkowych okazało się że dziewczynka :)



Bardzo fajne :-)



Jak pięknie :-)


Ja właśnie czekam na pobranie krwi żeby mieć na jutro wynik :)
No właśnie u mnie identyczną sytuacja.
A słyszałam, że raczej mylą się w drugą stronę.
Wstrzymuje się jeszcze z zakupami do połówkowych. Bo 15+3 to też jeszcze wcześnie. Mój mąż tak bardzo chciał chłopca, że aż mi go żal teraz trochę... [emoji853]
I sam sobie tłumaczy, że jak można zobaczyć wargi sromowe u 7-8 cm dziecka...
Ale jak na prenatalnych u 6 cm zobaczył płeć męską to nie protestował, że za wcześnie...
 
Ja też ;)
Przy nie zapiętych przy wypadku to niewyobrażam sobie co może się stać, natomiast przy dużym brzuszku zapięcie jest mega niekomfortowe.. wiem, że są jakieś ochraniacze na pasy co nie uciskają więc będę musiała doczytać o co chodzi;/
Ja zapinam pasy ,niewiem jak to będzie z większym brzuszkiem. Powiem wam że sobie nie wyobrażam jeździć bez pasów ,porostu jakoś dziwnie się czuję jak mam nie zapięte [emoji28][emoji28][emoji28]
 
reklama
Było takie żółtawe trudno mi określić ale nigdy nie miałam czegoś takiego. Nie dużo na samym czubku sutka[emoji6] ja mam 16.30 wizytę,stres już!

No ja też się stresuje już.

A pasy jak miałam mdłości to czasem nie zapinałam bo było mi gorzej. Teraz zawsze zapinam.
 
Do góry