reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Cześć dziewczyny. Dzisiaj zaczęłam 17tc i zauważyłam, że z piersi wycieka mi już siara. Czy to normalne, że tak wcześnie?
Jak ostatnio byłam na wizycie (12t) to doktorek pytał czy nie ma żadnej wydzieliny z piersi, więc chyba normalne. Hormony buzują. Też pare razy przy kapieli zauwazyłam zaschniete na sutkach takie żółte ale troszke.
 
Jak ostatnio byłam na wizycie (12t) to doktorek pytał czy nie ma żadnej wydzieliny z piersi, więc chyba normalne. Hormony buzują. Też pare razy przy kapieli zauwazyłam zaschniete na sutkach takie żółte ale troszke.

Przy pierwszej ciazy jakoś na polowe ciazy zaczęła się siara pokazywać. Teraz póki co nic nie widać ale to dopiero 13 tydzień jutro się zaczyna 14 ;)
 
Ej mam takiego lenia, miałam rano powera, mówie jeszcze do meza, że to zrobie, tamto, hybrydki u stóp, ciasto, zakupy. A teraz 11, a ja tylko przesiadam sie z kanapy na łóżko, z łózka na leżak, z leżaka znowu na kanape haha i gdzież ta energia uciekła? [emoji16]
 
Ej mam takiego lenia, miałam rano powera, mówie jeszcze do meza, że to zrobie, tamto, hybrydki u stóp, ciasto, zakupy. A teraz 11, a ja tylko przesiadam sie z kanapy na łóżko, z łózka na leżak, z leżaka znowu na kanape haha i gdzież ta energia uciekła? [emoji16]
Chyba taki dzien dzisiaj bo ja też plany miałam wielkie, a jakoś sił brak :D
 
A ja od soboty w szpitalu, bo chyba jakiegoś gronkowca w moczu mi wykryli i znowu zmartwianie eh nie oszczędza mnie z tymi różnymi przypadłościami ,ciągle coś ..
 
Ja to samo dzisiaj.. jedynie pralkę i zmywarkę włączyłam i trzecie podejście do śniadania robię;) może w końcu uda się zjeść [emoji28]
Ej mam takiego lenia, miałam rano powera, mówie jeszcze do meza, że to zrobie, tamto, hybrydki u stóp, ciasto, zakupy. A teraz 11, a ja tylko przesiadam sie z kanapy na łóżko, z łózka na leżak, z leżaka znowu na kanape haha i gdzież ta energia uciekła? [emoji16]
 
reklama
Do góry