• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A to ty umawiasz się na godzinę ?U mnie lekarz nie umawia na godziny tylko mówi że jest od 15.30 żeby przyjść koło 15 ja na pierwszą wizytę poszłam na 15 i byłam piąta [emoji52]
Tak, u nas umawia na godzinę i poprostu mówię w kolejce że mam na tą godzinę i za którą panią jestem, także to trochę wygoda bo przyjmuje od 16 do 19 bodajże bo jakbym tak siedziała od 16 a by mnie przyjął przed 19 to bym chyba tam umarła heh :)
 
reklama
Tak, u nas umawia na godzinę i poprostu mówię w kolejce że mam na tą godzinę i za którą panią jestem, także to trochę wygoda bo przyjmuje od 16 do 19 bodajże bo jakbym tak siedziała od 16 a by mnie przyjął przed 19 to bym chyba tam umarła heh :)
Nawet z mężem rozmawiałam że powinien przyjmować na godzinę ,no cóż dobrze że chociaż jest tam klimatyzacja [emoji23]
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry