• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Nie chce mieć cesarki. Nie zgodzę się do póki nie zrobią mi badań.
Nie stresuj się tym,napewno wykonają dodatkowe badania [emoji6]
Ja pamiętam przed ciążą wszystkim mówiłam że chcę cesarke bo rodzic naturalnie nie dam rady ,ale byłam głupia teraz jak już jestem w ciąży to martwię się żeby tylko nie mieć cesarki i rodzić naturalnie [emoji28]
 
Dziewczyny nie mam za bardzo czasu czytać wszystkich postów, więc jeśli ten temat już był, to z góry przepraszam, ale mam pytanie: Czy któraś z Wasjest w pierwszej ciąży i czuje już ruchy??? Pozdrawiam Was serdecznie [emoji8]
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry