reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja też już z wagą poszłam do przodu około 4 kg na plusie , ale jeszcze się nie stresuje bo przed ciążą schudłam 10 kg więc jeszcze mam przestrzeń [emoji6] zresztą w każdej ciąży tylam około 20 kg a po porodzie byłam jeszcze chudsza niż przed ..więc mam nadzieję że tym razem też tak będzie. U mnie już brzuszka nie da się ukryć , wyskakuje piłka do przodu [emoji6] dziś zaczynam 5 miesiąc [emoji6]

Ja póki co +1kg, w poprzednich ciążach odpowiednio +12.5 i +13.5kg. Chciałabym aby teraz było podobnie. Nie mam tendencji do tycia na szczęście. Ja mam dzieci zimowe i zawsze lekki baby blues, a pogoda zimowa jeszcze temu sprzyja. Nie chcę się jeszcze dodatkowo dołować wagą, dlatego jem normalnie, jak zawsze. Nie objadam się, bo nie mam takiej potrzeby. Oprócz tego, że jestem mamą, nie zapominam o tym, że rownież kobietą i chcę się czuć dobrze, po porodzie rownież.
Moja Sis, zawsze szczupła a w ciąży przytyła 32kg. Kolejne dwa lata fatalnie się czuła i wstydziła gdziekolwiek rozebrać. O wspólnej plaży można było zapomnieć. Na szczęście zapisała się na crossfit i to uratowało jej psychikę i ciało [emoji6]i w końcu poczuła się dobrze we własnym ciele. Ale mówiła, że wpieprzała wszystko i sobie nie żałowała, a że mąż jest kucharzem, No to już w ogóle bajka...
 
reklama
Czesc dziewczyny, zalogowalam sie jakis czas temu,ale sie nie udzielalam. Mam pytanie,jestem teraz w 16+4 od pewnego czasu jak klade sie na plecach I prostuje nogi uwidacznia mi sie taka jakby twarda pileczka w podbrzuszu I czuje ciagniecie latego klade sie na boku. Raz po lewej raz po prawej teraz po srodku. Miala lub ma moze tak ktoras.z.Was? To moja pierwsza ciaza I wszystko jest dla mnie nowe, a wizyta dopiero 14.08. Pozdrawiam
Może to jest dzidzi z tego co pamiętam dziewczyny pisały o czymś podobnym i mi się wydaje że dziś jakby po prawej stronie była taka większą goreczka. [emoji6]
 
Czesc dziewczyny, zalogowalam sie jakis czas temu,ale sie nie udzielalam. Mam pytanie,jestem teraz w 16+4 od pewnego czasu jak klade sie na plecach I prostuje nogi uwidacznia mi sie taka jakby twarda pileczka w podbrzuszu I czuje ciagniecie latego klade sie na boku. Raz po lewej raz po prawej teraz po srodku. Miala lub ma moze tak ktoras.z.Was? To moja pierwsza ciaza I wszystko jest dla mnie nowe, a wizyta dopiero 14.08. Pozdrawiam
To bobas, to normalne :)
 
Przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale po wizycie poszłam do siostry zagadaliśmy się i dopiero niedawno wróciłam, dziękuję za wszystkie kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
Wszystko jest dobrze i na 100% będzie syn! Jestem w siódmym niebie [emoji7][emoji7][emoji7]Lekarz musiał zrobić USG dopochwowe żeby sprawdzić czy nie skraca mi się szyjka i wtedy na pierwszym miejscu ukazał się siusiak ,więc tu nie ma wątpliwości [emoji846]Dzisiaj miałam robione USG na takim lepszym sprzęcie więc wszystko było widać perfekcyjnie,badał go bardzo dokładnie ale nie mówił jakie wymiary a ja się nie pytałam bo byłam wpatrzona w mojego małego mężczyznę [emoji1]Pierwszy raz był zemną mąż i jestem wzruszona, nigdy nie widziałam u niego takiego stresu i jakby dumy ,niewiem jak to opisać ale to był najpiękniejszy dzień w moim życiu [emoji7]

Jeżeli o mnie chodzi z szyjką wszystko wporzadku ,powiedział że jest trochę skrzywiona ale to nic groźnego, kazał brać mi magnez [emoji6]Na plusie tylko 1.3kg więc spoko a no i ze względu na kołatania serca mam się udać w połowie ciąży do kardiologa sprawdzić czy to nie jest nic groźnego [emoji846]
IMG_20180803_185720.jpg
IMG_20180803_171854.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180803_185720.jpg
    IMG_20180803_185720.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 301
  • IMG_20180803_171854.jpg
    IMG_20180803_171854.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 292
Przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale po wizycie poszłam do siostry zagadaliśmy się i dopiero niedawno wróciłam, dziękuję za wszystkie kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
Wszystko jest dobrze i na 100% będzie syn! Jestem w siódmym niebie [emoji7][emoji7][emoji7]Lekarz musiał zrobić USG dopochwowe żeby sprawdzić czy nie skraca mi się szyjka i wtedy na pierwszym miejscu ukazał się siusiak ,więc tu nie ma wątpliwości [emoji846]Dzisiaj miałam robione USG na takim lepszym sprzęcie więc wszystko było widać perfekcyjnie,badał go bardzo dokładnie ale nie mówił jakie wymiary a ja się nie pytałam bo byłam wpatrzona w mojego małego mężczyznę [emoji1]Pierwszy raz był zemną mąż i jestem wzruszona, nigdy nie widziałam u niego takiego stresu i jakby dumy ,niewiem jak to opisać ale to był najpiękniejszy dzień w moim życiu [emoji7]

Jeżeli o mnie chodzi z szyjką wszystko wporzadku ,powiedział że jest trochę skrzywiona ale to nic groźnego, kazał brać mi magnez [emoji6]Na plusie tylko 1.3kg więc spoko a no i ze względu na kołatania serca mam się udać w połowie ciąży do kardiologa sprawdzić czy to nie jest nic groźnego [emoji846] Zobacz załącznik 884701Zobacz załącznik 884702
Noo, świetnie, bardzi sie ciesze i gratuluje!!
 
reklama
Do góry