reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Wróciłam od nowego lekarza. Trafiłam na bardzo młodą doktorke .
Teraz muszę się zastanowić i podjąć decyzję czy zmieniam czy zostaje przy starym. Szału nie było ale lekarka pobrała mi cytologie , zbadała i zajrzała usg czy wszystko ok. Powiedziała, że brakuje mi jeszcze kilku badań , które powinnam mieć w 1 trymestrze i że jeśli się zdecyduje do niej przenieść to mi to uzupełni. Po raz pierwszy zmierzono mi ciśnienie (148/89) . Powiedziała, że zna lekarza, który prowadzi moją ciążę i że to nie jest zły lekarz tylko trochę zakręcony. I teraz siedzę i myślę...
Stelka miej dwóch [emoji16] co Ci szkodzi w sumie, dziewczyny tak robią, jeden na nfz, a drugi prywatnie. To co jeden niw dopatrzy to drugi dopowie.
 
reklama
Wróciłam od nowego lekarza. Trafiłam na bardzo młodą doktorke .
Teraz muszę się zastanowić i podjąć decyzję czy zmieniam czy zostaje przy starym. Szału nie było ale lekarka pobrała mi cytologie , zbadała i zajrzała usg czy wszystko ok. Powiedziała, że brakuje mi jeszcze kilku badań , które powinnam mieć w 1 trymestrze i że jeśli się zdecyduje do niej przenieść to mi to uzupełni. Po raz pierwszy zmierzono mi ciśnienie (148/89) . Powiedziała, że zna lekarza, który prowadzi moją ciążę i że to nie jest zły lekarz tylko trochę zakręcony. I teraz siedzę i myślę...
A ta nowa lekarka to prywatnie, czy po prostu w innym ośrodku ? Ja też bym zmieniła, bo z tego co piszesz to ta wizyta przyzwoita była no i lekarka zrobiła co należy.
 
Stelka miej dwóch [emoji16] co Ci szkodzi w sumie, dziewczyny tak robią, jeden na nfz, a drugi prywatnie. To co jeden niw dopatrzy to drugi dopowie.
Ale tutaj to jest w obu przypadkach NFZ więc muszę wybrać bo mi w karcie ciąży wpisują. Ta lekarka stwierdziła, że ktoś musi być odpowiedzialny za ciążę bo inaczej żaden lekarz się nie poczuje jeśli ma się kilku.
 
Jakbym była na twoim miejscu to bym zmieniła lekarza ,sama lekarka powiedziała że brak jest kilku badań do tego to ciśnienie ...mój lekarz też jest zakręcony ale podstawy mam zrobione ,no ale to jest twoja decyzja [emoji846]
Zazwyczaj u lekarza mam wysokie ciśnienie, tak już mam. W domu mam aparat i jest ok.
 
Stelka miej dwóch [emoji16] co Ci szkodzi w sumie, dziewczyny tak robią, jeden na nfz, a drugi prywatnie. To co jeden niw dopatrzy to drugi dopowie.
No ja chodzę do dwóch teraz mam.na NFZ takiego młodego i przystojnego haha i bardzo wygadany,jak mi pobierał cytologie to gadaliśmy o wakacjach, a drugi ten do którego chodzę prywatnie jest małomowny ale wiem że to jeden z najlepszych i rozchwytywanych specjalistów no i tam gdzie chce rodzić to przed jego pacjentkami chodzi się na baczność Ja to zawsze mówię ,że co dwie głowy to nie jedna haha
 
Ja juz dawno po wizycie tylko nie mialam kiedy napisac. U nas wszystko dobrze. Malenstwo rośnie i to by bylo na tyle. Więcej dowiem sie na polowkowych, ktore jeszcze nie wiem kiedy bede miala. Pewnie na następnej wizycie sie dowiem.
Od ktorego dokladnie tygodnia robi sie to usg?
 
reklama
Ja juz dawno po wizycie tylko nie mialam kiedy napisac. U nas wszystko dobrze. Malenstwo rośnie i to by bylo na tyle. Więcej dowiem sie na polowkowych, ktore jeszcze nie wiem kiedy bede miala. Pewnie na następnej wizycie sie dowiem.
Od ktorego dokladnie tygodnia robi sie to usg?



To super ze wszystko dobrze mi lekarz mówił ze polowkowe się robi między 18 tc a 22tc ja za tydzień pewnie będę miała ustalone
 
Do góry