reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

A ja nie. Wszystko w swoim czasie. Lubię zmiany jakie we mnie zachodzą choć nie zawsze mnie cieszą. Ciekawa jestem jak dalej organizm będzie się zmieniał. Fajny jest ten czas, można się na wszystko spokojnie przygotować[emoji6]

Ja nie mówię, że mnie ten czas nie cieszy, bo cieszy :-) czekam z niecierpliwością na to co będzie dalej. Jednak nie mogę się doczekać najważniejszego spotkania w moim życiu i skarba o który walczyłam. Żeby był cały i zdrowy w moich ramionach [emoji173]
 
reklama
Witajcie przepraszam, że nie odzywałam się, ale przed wyjazdem ful pracy w gabinecie[emoji33]
Jutro lecimy a ja oczywiście wszystko na ostatnią chwilę
Pakowanie, drukowanie biletow, polisa itp i jeszcze na dodatek wylot z Poznania buuu - mamy spory kawałek. Niestety z Wrocławia nie było w tym terminie.
Pozdrawiam [emoji11] lecimy na 10 dni więc papaaa
P.s. Proszę o dopisanie 20.08 zwykłe badanie oprócz tego połówkowego genetycznego
Dziękuję
 
Ja nie mówię, że mnie ten czas nie cieszy, bo cieszy :-) czekam z niecierpliwością na to co będzie dalej. Jednak nie mogę się doczekać najważniejszego spotkania w moim życiu i skarba o który walczyłam. Żeby był cały i zdrowy w moich ramionach [emoji173]
Pierwszy widok, pierwsze tulenie i dotyk.. najpiękniejsze co może spotkać.. jak tylko sobie przypomnę to łza w oku się kręci.. nie ma dla mnie nic piękniejszego . A wygląd.. niby człowiek ogląda 3d ale to jest tak niewyobrażalne i zaskakujące!! Jeszcze trochę i każda po kolei będzie to przeżywała!
 
Witajcie przepraszam, że nie odzywałam się, ale przed wyjazdem ful pracy w gabinecie[emoji33]
Jutro lecimy a ja oczywiście wszystko na ostatnią chwilę
Pakowanie, drukowanie biletow, polisa itp i jeszcze na dodatek wylot z Poznania buuu - mamy spory kawałek. Niestety z Wrocławia nie było w tym terminie.
Pozdrawiam [emoji11] lecimy na 10 dni więc papaaa
P.s. Proszę o dopisanie 20.08 zwykłe badanie oprócz tego połówkowego genetycznego
Dziękuję
To miłego wypoczynku i spokojnego lotu!!
U mnie też jeszcze słabo widać. I nie raz słyszę pytanie gdzie masz brzuch hehe mam nadzieję że nie długo będzie :)
U mnie za to tak widać, że każdy myśli za to 7mc[emoji16]
 
dzień dobry w kolejny upalny dzień pomimo że gorąco życzę milusiego dnia a mam do was pytanie jak to jest z tym spaniem na lewym boku ??? czy wy tylko tak spicie ??? nurtuje mnie to a do wizyty mam jeszcze tydzień żeby zapytać lekarza
 
dzień dobry w kolejny upalny dzień pomimo że gorąco życzę milusiego dnia a mam do was pytanie jak to jest z tym spaniem na lewym boku ??? czy wy tylko tak spicie ??? nurtuje mnie to a do wizyty mam jeszcze tydzień żeby zapytać lekarza

Hej wejdź sobie na bloga mamaginekolog tam jest o tym artykuł jest wszystko dobrze objasnione. Tam pisze że można spać też na np prawym boku i że jak nam wygodnie że spanie TYLKO na lewym boku też ma swoje wady. Polecam tam przeczytac
 
Dzięki za słowa otuchy. Przynajmniej w pewnych sprawach nie jestem sama. :) Pewnie większość z was bardzo się pilnowała i od razu robiła testy. Ja niestety nie żyłam zbyt ciążowo przez tę niewiedzę. :( Intuicyjnie chyba unikałam alko, ale jedno piwo się zdarzyło. :( Nie mam zamiaru panikować, ale żałuję, że zmylił mnie brak objawów. Wiem, że przetrwam mdłości, ale co ciekawe, gdy wymiotuję, to czuję taką bezsilność, że zdarza mi się rozbeczeć :), a do mięczaków nie należę. Hormony...
Ja miałam cykle idealne 28 dni, test robiłam dla pewności jakoś w piatek (wyszedł negatywny) bo szłam na nocke do pracy i rozkładaliśmy stoisko i dzwigałam dużo, potem na ogródku dzwigałam ciężkie płytki bo robiliśmy porządek i plewiłam na kolanach cały ogród, pamietam, że mówiłam, że macica mi wypadnie, a na dodatek w niedziele poszłam z przyjaciółkami na urodzinowe piwo, nie muszę mówić chyba jak to się skończyło [emoji14][emoji14][emoji14] a we wtorek robie test bo @ miał być właśnie w niedziele, a nigdy mi sie nie spóźniał, a tu pozytywny. Długo sobie plułam w brode za ten niedzielny wypad, ale lekarz mnie pocieszał, że nie miało to wpływu. Ale jak pomyśle, że przez to dzwiganie mogło się coś stać, a ja bym pewnie myślała, że to po prostu mocny @ [emoji853] ale tak to jest, nie ma co się zadreczac. Ważne, że z dzidziami jest ok!!
 
Mi również krople imbifem pomogły [emoji6] A ostatnio się właśnie zastanawiałam czy to że mi się włosy nie przetluszczaja to dzięki ciąży [emoji1] Ja mam zawsze niskie ciśnienie, przed ciąża też tak było więc nawet nie odczuwam tego bardzo. Ja na twoim miejscu też bym zmieniła. Tamten miał już swoją szansę i jej nie wykorzystał [emoji6] [emoji7] Cieszę się że wszystko dobrze [emoji5] Połówkowe robię już u swojego lekarza i zapłacę 150 zł. [emoji7] [emoji7] [emoji7] To też mój ulubiony okres [emoji4] dlatego nawet ślub we wrześniu brałam. [emoji6] za to upałów nie znoszę i już się nie mogę doczekać aż się skończą
Te przetuszczanie się włosów to chyba naklepszy aspekt mojej ciąży [emoji38] wczesniej na drugi dzień już miałam takie do doopy, a teraz czasem na czwarty myślę czy myć bo funfiel nówki są [emoji16][emoji16][emoji16]
 
A ja nie. Wszystko w swoim czasie. Lubię zmiany jakie we mnie zachodzą choć nie zawsze mnie cieszą. Ciekawa jestem jak dalej organizm będzie się zmieniał. Fajny jest ten czas, można się na wszystko spokojnie przygotować[emoji6]
Mam to samo! Az sie boje, że ten czas tak szybko leci i nie naciesze się to ciążą dostatecznie.
 
reklama
Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty

08.08:
@olakaczmarek7 wizyta,
@Justyna16235 wizyta

09.08 @Asiula86 wizyta, @malianka wizyta
10.08 - @arielka94 wizyta, @Aneta15 wizyta
13.08 - @Zuzanka1402 - wizyta, @Inka91 wizyta
14.08 - @violetta.sc wizyta, @bojąca wizyta, @Kuskus wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe, @Kicia_83 wizyta @Olusiaczek19 wizyta, @Linoone wizyta, @madzialeenka84 wizyta, @Justi31 wizyta, @Maharet wizyta
17.08 - @Anga79 wizyta
20.08 - @MojrAnka połówkowe, @paulenka91 połówkowe, @Dariana wizyta, @Ilona80 wizyta, @eulalia83 wizyta
21.08 - @eulalia83 połówkowe, @asiaxkk wizyta, @Michalina2018 połówkowe
22.08 - @Talka92 wizyta, @Asia92 wizyta, @alla31 wizyta, @Wk007 połówkowe
23.08 - @Misza95 połówkowe + URODZINY [emoji512] @Kokoszka356 połówkowe, @Anga79 połówkowe
24.08 - @Ilona80 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe, @reqiem wizyta, @Monika11118 wizyta, @Veronika_k połówkowe, @Kuskus połówkowe, @Margot86 prenatalne, @sweetdream09 połówkowe, @Lilli1234 połówkowe
28.08 - @Asia92 połówkowe, @AniaWaa połówkowe, @marzenka1810 połówkowe,
29.08 - @Talka92 połówkowe + URODZINY! [emoji512], @asiaxkk połówkowe
30.08 - @Asiula86 wizyta, @perell wizyta, @Lilli1234 wizyta, @sweetdream09 wizyta
31.08 - @Camilla29love wizyta
03.09 - @Tasza wizyta, @martag86 wizyta
04.09 - @bojąca połówkowe, @Linoone połówkowe
06.09 - @kropka4x4 wizyta
10.09 - @Margot86 wizyta
19.09 - @Tasza połówkowe
19.09 - @Justyna16235[/USER] wizyta
20.09 - @Asiula86 połówkowe
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Dziewczyny, które znikneły z niewiadomych powodów, prosze i podanie jeszcze raz danych, nie wiem co się stało [emoji853] zmienie na razie na ograniczony dostęp.

Justyna, Ola [emoji110][emoji110][emoji110]
Dzisiaj ponoć apogeum upałów, także uważajcie na siebie i Miłego dnia [emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
 
Ostatnia edycja:
Do góry