reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Witajcie przepraszam, że nie odzywałam się, ale przed wyjazdem ful pracy w gabinecie[emoji33]
Jutro lecimy a ja oczywiście wszystko na ostatnią chwilę
Pakowanie, drukowanie biletow, polisa itp i jeszcze na dodatek wylot z Poznania buuu - mamy spory kawałek. Niestety z Wrocławia nie było w tym terminie.
Pozdrawiam [emoji11] lecimy na 10 dni więc papaaa
P.s. Proszę o dopisanie 20.08 zwykłe badanie oprócz tego połówkowego genetycznego
Dziękuję
Udanego wypoczynku! [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Patrzyłam na używane 45zł z przesyłka na OLX ale trochę mam mieszane uczucia ,mój M twierdzi żebym dołożyła i kupiła sobie nową i teraz sama niewiem [emoji57]
Właśnie też tak mam, niby można wyprać...ale jak sobie pomyślę że może jakaś babka goła spała z nią [emoji44][emoji44][emoji53][emoji53] takie moje odchylenie chyba, bo mam bzika na punkcie prania pościeli itp.
 
Właśnie też tak mam, niby można wyprać...ale jak sobie pomyślę że może jakaś babka goła spała z nią [emoji44][emoji44][emoji53][emoji53] takie moje odchylenie chyba, bo mam bzika na punkcie prania pościeli itp.
Ja to samo mam bzika na punkcie pościeli !w sumie nowe poduszki nie są jakieś mega drogie dokładam tylko 60zł [emoji6]
 
reklama
Do góry