reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Współczuję. Mi jakoś nie przeszkadzają, mimo, że mi termometr pokazuje 30st w cieniu ;) ja lubię upały. Korzystam, bo za chwilę będzie zimno i szaro i ponuro... ;)
Powiem Ci, że ja tez lubie upały i lato, ale u nas dzisiaj jest tak geste powietrze, ze autentycznie czuc ze jest mniej tlenu w tym powieterzu i az sie słabo robi.
 
Ja właśnie wróciłam z miasta byłam tylko w biedronce na zwykłych spożywczych zakupach i jest masakra ,wogóle chodziłam po tym sklepie jakaś skołowana i praktycznie nic nie kupiłam tyle co mąż wziął kilka rzeczy ,nawet posprzeczałam się z moim o głupi obiad bo nie mogłam się zdecydować na co mam ochotę a wkońcu wyszło tak że nic na obiad nie kupiłam[emoji28]Już jadąc w samochodzie zrobiło mi się niedobrze ,chce mi się wymiotować i boli mnie głowa [emoji26]Niech już się kończą te upały bo mnie wykończą

Ja zazwyczaj nie wiem na co mam ochotę i mój się złości na mnie o to [emoji23]

Ja specjalnie pojechałam rano do miasta ale myślałam, że zaraz padnę bo już tak gorąco było :(
 
reklama
Do góry