reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Hej dziewczyny! Chciałabym się przywitać. Mam na imię Edyta, jestem z Pomorza Zachodniego. Mam prawie 6 letnią córeczkę, i niestety 2 poronienia za sobą. Lecz teraz będzie wszystko ok!
 
reklama
Edzia, Strzyga, gratulacje :)
Właśnie się położyłam bo złapał mnie ból pleców i brzucha. Te pierwsze tygodnie są tak stresujące. Już nie mogę doczekać się usg.
U mnie smaki tez się pozmieniały. Odrzuciło mnie prawie od kawy - a ja jestem prawdziwa kawoszką :-D muszę cos małego podjadać bo mam takie delikatne mdłości cały czas. Dziś jadłam zupę ogórkową i to było coś czego potrzebowałam:rofl2: lubie kwaśne rzeczy ostatnio. Wogóle wydaje mi się, że bedę miała dziewczynkę, bo podobne mdłośći miałam z córka a z synkiem żadnych mdłości nie miałam.
 
Witam. Chcialabym do was dolaczyc. Wedlug ostatniego okresu, termin wypada mi na 19 stycznia. Staralismy sie z Mezem o ta ciaze. Mamy juz 8 miesieczna coreczke Lilianke, ktora nadal karmie piersia. Test pozytywny wyszedl mi w piatek, kolejny powtorzylam wczoraj. Jestem bardzo szczesliwa. To moja 3 ciaza, poniewaz 1 poronilam w 12tc.
Pozdrawiam[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Witam. Chcialabym do was dolaczyc. Wedlug ostatniego okresu, termin wypada mi na 19 stycznia. Staralismy sie z Mezem o ta ciaze. Mamy juz 8 miesieczna coreczke Lilianke, ktora nadal karmie piersia. Test pozytywny wyszedl mi w piatek, kolejny powtorzylam wczoraj. Jestem bardzo szczesliwa. To moja 3 ciaza, poniewaz 1 poronilam w 12tc.
Pozdrawiam[emoji4]
Witam [emoji9]Gratuluję i trzymam kciuki[emoji3]dziewczyny mnie dziś rano wzięło na pierwsze wymioty zębów umyć nie mogłam... Póki co w porządku ale jakoś mnie tak muli
 
Witajcie dziewczyny. Wczoraj test pokazał dwie kreski, Wizyta u lekarza dopiero w przyszły piątek ale z wyliczeń wychodzi, że termin będzie w okolicy połowy stycznia 2019 r. To moja 3 ciąża. W domu są już dwie dziewczynki: 13 i 9 lat. Różnica wieku będzie duża ;) ale co tam... Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy
 
Witajcie dziewczyny. Wczoraj test pokazał dwie kreski, Wizyta u lekarza dopiero w przyszły piątek ale z wyliczeń wychodzi, że termin będzie w okolicy połowy stycznia 2019 r. To moja 3 ciąża. W domu są już dwie dziewczynki: 13 i 9 lat. Różnica wieku będzie duża ;) ale co tam... Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy
Witaj [emoji4]Ja mam synów 11 i 16 lat, także też bardzo duża różnica [emoji4]
 
Witam [emoji9]Gratuluję i trzymam kciuki[emoji3]dziewczyny mnie dziś rano wzięło na pierwsze wymioty zębów umyć nie mogłam... Póki co w porządku ale jakoś mnie tak muli
Ja mam własnie codziennie rano problem z umyciem zębów, mam straszne odruchy wymiotne aż się duszę
 
Witam wszystkie nowe mamusie i miłego dnia życzę [emoji8]A tym pracującym byle do końca pracy przetrwać [emoji6]już wtorek ..[emoji4]
 
Alla, ja planowałam właśnie tak 10-11 lat różnicy :) z jednej strony się człowiek cieszy, jak z pieluch wyjdzie, a z drugiej tęskni za tym czasem :)

Edzia, Justyś - gratulacje.

Ja od rana szukam czegoś co złagodzi mdłości...
 
reklama
Witam nowe koleżanki super, że nasze grono z dnia na dzień się powiększa
Ja dzisiaj po wczorajszych rewolucjach czuję się w miarę. Rano zawsze delikatne zawirowania ale w normie
Pozdrawiam Was serdecznie [emoji16]
 
Do góry